Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Flegma vagyok akaratom ellenére?

Flegma vagyok akaratom ellenére?

Figyelt kérdés
Sok ember mondta már, hogy csúnyán néztem rá vagy mikor szóltam akkor flegma voltam. Viszont én ezt észre se veszem. Emiatt van hogy nekem is flegmán szólnak oda nekem pedig rosszul esik.. nem tudom hogyan tudnék ezen változtatni? Szeretnék minél több emberrel jóban lenni de így a legtöbb megtartja a távolságot. Ha elkezdenek beszélgetni velem akkor kedves vagyok és rájönnek, hogy nem vagyok olyan de nekem nyitni is nehéz. Nem vagyok az a barátkozós tipus. Úgymond inkabb megvárom míg ők kezdeményeznek én nem igazán merek.
2017. dec. 24. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

1. Ne legyél flegma!

2. 1.

2017. dec. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem azzal van baj amit mondok hanem ahogy mondom és ezt sok ember úgy veszi, hogy flegma vagyok. Nem vagyok az csak ilyen a természetem nem tudom hogyan változtassak rajta mikozben észre se veszem
2017. dec. 24. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gondolom, még tini. Még van esélyed változtatni ezen, de később teljesen beléd fog ivódni.
2017. dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy ilyen lány osztálytársam.

Mikor először ráírtam, csak egyszavas válaszokat adott, vissza nem kérdezett, pedig nem ismertük egymást. Ezért úgy gondoltam, hogy nem nagyon érdekelhetem.

Emiatt még most se írok rá szívesen, pedig amúgy rendesen lehet vele beszélgetni. Mindig olyan búval bszott fejet vág, nem mosolyog sosem úgy alapjáraton. Meg furcsa is a személyisége.

Én végig bíztam benne, hogy jó fej lesz, de a többi lány nagyon ellenszenvesnek vélte, leribncozta. Aztán ugye nekik nem lett igazuk.

Tehát az első benyomás nagyon fontos. Akkor erőltesd meg magad, utána pedig majd látják, hogy csak rossz napod volt vagy valami.

2017. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok annyira már nem tini
2017. dec. 24. 09:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát...akkor nagy eséllyel ilyen maradsz.
2017. dec. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonytalan vagy a társas kapcsolatokban és így védekezel. Tudatosan gondold végig, hogyan és mit válaszolsz ne csak úgy ahogy alapból jönne.
2017. dec. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!