Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Te mit választanál? A magányt,...

Te mit választanál? A magányt, vagy egy unalmas társaságot?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy most nagyon unatkozom,de igazán nem tudok kit elhívni. Viszont van egy haveri társaságom akiket régóta ismerek,de elég unalmasnak találom őket. Viszont ha itthon vagyok akkor is unatkozom. Elmenjek egy unalmas társasággal vagy inkább itthon unatkozzak?
2017. nov. 2. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
társaságban is lehetsz magányos
2017. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Maradnék otthon és keresnék valami értelmes elfoglaltságot!
2017. nov. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Magány, egyértelműen, mivel egyedül is tök jól tudom magam érezni.
2017. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül.
2017. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
attól függ, nekem például kényelmetlenebb olyan személy társaságában lennem, akivel nincs miről beszélgetnem, mint egyedül, mert a kínos csendnél semmit nem utálok jobban..
2017. nov. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

Hát vagy:

a) a magányt választanám, de semmiképp nem unatkozásra (egyáltalán hogy a csudába tudsz unatkozni, amikor alig van idő, én akárhogy osztom be az időmet, soha nincs elég, pedig nem szoktam munka után nagyon kimozdulni... :D) vagy:

b) az unalmas társaságot elhívnám valahova, ahol nem unatkoznánk. Biztos van olyan hobbitok, ami mindenkit érdekel és lehet együtt csinálni, ha meg nincs, akkor keressetek... ne hagyd őket unatkozni. :D

2017. nov. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
46%
maganyt!!
2017. nov. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Maradj otthon és egyél oreo kekszet. Nekem mindig bejön.
2017. nov. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem maradj otthon. Párszor én is találkoztam unalmas emberekkel, csak mert nem akartam egyedül moziba menni. Borzasztó volt :) Feszengés meg jópofizás az egész, inkább megyek egyedül bárhova, vagy nem megyek sehova. Én is unatkozom épp, ha ez vigasztal :)
2017. nov. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igazából egyiket se, de inkább a magányt.

Viszont ma délután találkoztam a haverommal és milyen jó volt:D

2017. nov. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!