Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne több követőt...

Hogyan lehetne több követőt szerezni instagramon?

Figyelt kérdés
Ugy kb 3 honapja van instám és ez idő alatt 50 követőm lett ami szerintem nagyon kevés, egyik haverom pl 1 nap alatt 70 követőt is össze szedett amit nem értek... Sokszor fordul elő azis hogy valaki be követ aztán vissza ki csak azért hogy bekövessem. Hogyan tudnék több követőt szerezni?

2017. dec. 29. 17:15
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
Ha fentieket vissza olvasod akkor rájösz miröl van szó, de nem rád értettem...
2017. dec. 29. 18:15
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem értem miért arra verik magukat az emberek hogy mennyi követőjük van instán . Főleg ez a "kövess és visszakövetlek" dolog bűzlik nekem. Akkor nem is az érdekel, hogy az emberek az instád tartalma miatt kövessenek, csak a mennyiségre mész. Tehát ebből látszik hogy leszarod a követőidet, csak legyenek és kész. És ha vannak akkor mi van? Jobban alszol tőle? Azt kéne kiraknod ami érdekel és aki jónak találja bekövet. Nem azt kéne kirakni ami miatt mások követnének..mi értelme van? Ez olyan bzis lájkvadász stílus.
2017. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Én kb mindenkit leszarok ugyhogy ez nem ujdonság.. csakis olyan dolgokat rakok ki ami én vagyok vagy ami nekem ok nem ami másnak bejönne, másik meg az hogy sose akartam 1000 követőt mint egyesek ha 100 meg van az már tökjó
2017. dec. 29. 18:21
 24/33 anonim ***** válasza:

Olcsóbb lessz ettől a kenyér?

Mert akkor én is elkezdem

2017. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Egy ferfi ennel szanalmasabb mar nem is lehetne.

Mindenkit leszarsz, de azon problemazhol hogy lehetne tobb kovetod?

2017. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Ja nem értem ha már olyan fontos akkor miért elégszel meg 100al? Ha csinálsz valamit csináld rendesen, vagy inkább hagyd a fenébe. Semmi hasznod nem származik belőle, csak feleslegesen problémázol
2017. dec. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Őszintén válaszolj: miért szeretnéd, hogy egyre több követőd legyen? Több leszel ettől?
2017. dec. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
Már miért lennék ettöl több? Még azse mondhatja el magárol hogy több aki több ezer követővel rendelkezik.. és ha ettöl szánalmas vagyok mert mindenkit leszarok hát legyen, miért kéne érdekeljen mit gondolnak rollam mások? Én magamnak szeretek megfelelni nem másnak
2017. dec. 29. 22:47
 29/33 anonim ***** válasza:
Azzal akarsz megfelelni magadnak, hogy több követőd lesz?
2017. dec. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nem...
2017. dec. 30. 12:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!