Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet sok AKTÍV követőt...

Hogyan lehet sok AKTÍV követőt szerezni Instagramon?

Figyelt kérdés

Én a természetfotóimat, rajzaimat/festményeim és a rólam készült képeket is szoktam posztolni. Jelenleg 230 követőm van - ezeket nem kunyeráltam, egyszerűen csak összejöttek, amikor feltöltöttem egy-egy új képet.

Ettől függetlenül magán a képeimen nincs sok like, esetleg a hashtagekre jönnek, és lájkolják őket, de ezek sem a követőim közül kerülnek ki. Ilyenkor persze újak is követnek, de a lájkolók között akkor látom utoljára a nevüket. :"D



2017. ápr. 10. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

1. Legyél szép.

2. Legyél gazdag.

3. Élj érdekes életet.

4. Lásd be, hogy magadnak éled az életed, nem másoknak. Ne hagyd, hogy a követők és a lájkok határozzák meg az önbecsülésed, mert ezen dolgok felett limitált a befolyásod, és ha ezektől kezdesz függeni, akkor sosem leszel igazán önálló. Egyre több ember él a bolygón, és egyre inkább össze vannak kötve, így mindig lesz gazdagabb, szebb, érdekesebb, aki elhappolja előled mások figyelmét. Ezért inkább figyelj magadra, arra, amit csinálsz, amit tapasztalsz. Mert az emlékeid megmaradnak, míg a szociális kapcsolatok mulandók, ma még inkább, mint valaha.


Protip: az 1-3. lépés opcionális :)

2017. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a hosszú választ, van benne hasznos is,

de ha elolvasod a leírást, akkor látod, hogy az én Instám első sorban nem a show offról szól, hanem a munkáimról. Attól, hogy időnként magamról is posztolok képet, én meg nem akarom, hogy a külsőm miatt kövessenek, szerintem nincs unalmasabb annál, amikor valaki kizárólag csak a külsőt még a pénzt tudja felmutatni.


Nem is szociális kapcsolatokat akarok építeni. Az Insta még annyiban sem szociális, mint a Facebook, hogy ha bejelölitek egymást, akkor kölcsönösen ismerősök lesztek.


Én csupán a munkáimnak szeretnék egy kis ismertséget hozni, nem barátkozni akarok a világ túlsó felére.

2017. ápr. 10. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha összeszedtél a semmiből 230 követőt akkor nem csinálod rosszul. Sokan abban látják rosszul a hírnevet, és azt várják el tőle hogy az rögtön összejön (minél kisebb befektetésből minél gyorsabban több tíz-százezren ott vannak nálad).

A valóságban ez sokszor sok hónapokon át és lassan, kis adagokban, időben jobban széthúzva történik, és lehet sosem ér el olyan szintet amivel be tudna robbanni hogy napi szinten ezrek csatlakozzanak - úgy, hogy amúgy értelmes és minőségi tartalom van rajta. Alapvetően nem azon kellene görcsölni hogy te a hírnévért csinálsz bármit, hanem mert az a hobbid vagy hivatásod ami esetleg híres is lehet.

A mai világban ez még inkább igaz, mivel ma már egy okostelefonnal és interneteléréssel egymás konkurenciája szinte mindenki mindenkinek és egyszerre is próbál mindenki érvényesülni.

2017. ápr. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!