Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan lehetne több követőt...

Hogyan lehetne több követőt szerezni instagramon?

Figyelt kérdés
Ugy kb 3 honapja van instám és ez idő alatt 50 követőm lett ami szerintem nagyon kevés, egyik haverom pl 1 nap alatt 70 követőt is össze szedett amit nem értek... Sokszor fordul elő azis hogy valaki be követ aztán vissza ki csak azért hogy bekövessem. Hogyan tudnék több követőt szerezni?

2017. dec. 29. 17:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Ha megnézed azoknak van sok követője, akik sokat posztolnak és találnak valami érdekes témát pl: sokat utaznak, vagy nagyon szép természetképeket csinálnak, van valami érdekes hobbijuk, vagy mindennap kiraknak valami egézséges,finom kaja receptet vagy tényleg csak jó nők és napi 20x kiposztolják a seggüket stb...:D

Neked mi az az érdekes ami miatt az embereknek megérné hogy kövessenek? Találd meg posztolj sokat!

Írj a témához kapcsolódó hashtageket pl.: ha az állatokról posztolsz akkor pl: #animals #dog #puppy #cute #instagood #dogs_of_instagram #pet #animal#petsagram #dogsitting #dogsofinstagra #dogstagram #dogoftheday #lovepuppies #adorable #doglover #instapuppy ...légy kreatív ha nem megy beírod a googleba hogy "animals hashtag"

Így aki állatoról akar képeket néznni beírja a hashtagkeresőbe, megtalálja a képeidet és lehet hogy bekövet.

Kövess be olyanokat akik hasonló dolgokról posztolnak, pl ha edzésről posztolsz akkor kövesd be a Cutlert, Zyzzt olyanokat akik szintén erről posztolnak.

Lehet persze úgyis követőket szeretni hogy bekövetsz 1000 oldalt aztán mindennap kiköveted őket meg megint beköveted csak ennek sok értelmét nem látom, meg kinek van erre ideje?

2017. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
Hát mindennap posztolni az nálam felejtős mert minek? Végülis 7 fotó van fent instán de idővel lesz több is... Leginkább tetkós dolgaim lesznek fent, meg ami én vagyok
2017. dec. 30. 13:36
 33/33 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát sajna azokat követik be sokan akik sok mindenről posztolnak vagy alapból nagyon népszerűek. Ezen kívül trükkök vannak mint amit mondtam hogy kiköveted aztán visszaköveted a követéseidet. (Nyilván nem az ismerőseidet hanem sztárokat, meg oldalakat.)

Vagy vannak ilyen facebookos csoportok, ahol a tagok bekövetik egymás instáját vagy akár ide gyakorira is kiírhatod.

Amúgy én nem bunkóságból meg csesztetésből kérdezem hanem mert tényleg érdekel hogy miért kellenek a követők? Ha úgy jobb privibe is leírhatod.

2017. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!