Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Képek terjengtek rólam és ki...

Képek terjengtek rólam és ki vagyok rekesztve a baráti körömből emiatt. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Csak értelmes válaszokat légyszi, így is teljesen padlón vagyok...

2017. dec. 31. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen képek? Egyébként meg mindegy, ha a bajban nem állnak melletted, akkor nincs is szükséged rájuk. A többiek meg pár hét múlva találnak mást, amin csámcsoghatnak.
2017. dec. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Meztelen képekről van szó. sajnos.. nagyon buta és naiv voltam, megbíztam olyanban akiben nem szabadott volna. És ez lett a vége. Kb 2 és fél hónapja tortént, és egy fél hónapja mondtam el a szüleimnek. Azóta csillapodott az egész, de szerintem én vagyok bekattanva. Néha eszembe jut ez az egész akár egy semleges szóról, és képes vagyok akár egész nap ezen rágódni.. Hogyan tudnék erről az egészről megfeledkezni? Lesznek valaha is még barátaim?
2017. dec. 31. 22:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Már megtörtént, nem tudsz rajta változtatni. Legközelebb már bölcsebb leszel, tanultál a hibádból szerintem. Nem lesz jobb, ha rágódsz rajta, engedd el. Nem ezen fog múlni, hogy lesznek-e barátaid.
2017. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Fuu hat tényleg köszönöm, életmentő.. 😊
2017. dec. 31. 23:05
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok ha épp rajtad csámcsognak. És a legjobb amit tehetsz, hogy nem foglalkozol velük.
2017. dec. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten szerencsés vagy, egy jó dolog lett ebből, az hogy rájöttél hogy kik nem a barátaid. Ha nekem ilyen jönne ki egy barátomról akkor biztos hogy mellette állnék és megvédeném ha valaki bántaná miatta.
2017. dec. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

Én alapból azt nem értem meg miért olyan nagy szó egy pucér kép? Aki nem burokban élt,a z tudja, hogy miként néz ki az ellenkező nem, annyi esze meg csak van, hogy a saját neme esetében mindenkinek ugyanaz van.


Amúgy meg fogd úgy fel ad dolgot, hogy sokan, például a nudisták, meg önként mennek meztelenül sok helyzet, nem zavarja őket, pedig akkor élőben látja mindenki ott.


Mellesleg meg a konkrét helyzet tekintetében ne foglalkozz a témával, ha látják, hogy nem tud érdekelni a dolog, akkor úgy is megfeleskezik róla mindenki.

2018. jan. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden csoda pár napig tart. Hidd el lenyugodnak a kedélyek!


Remélem egy életre megtanultad, hogy nem csinálsz magadról meztelen képeket. Sajnos amit megosztasz másokkal az nem bizzos hogy csak két ember között marad.

2018. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Clay Morrow ***** válasza:
43%
Na ezért kell meztelen képeket küldözgetni.. Aztán lehet sírni.
2018. jan. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Az emberek olyanok mint a Carrie című horror filmben amikor kivetítik a szegény meztelen lány videóját a falra a bálteremben. Olyanok, igen! olyan jót röhögnek a másik baján, nyomorúságán. Persze az más kérdés, hogy utána brutálisan elpusztulnak egytől egyig. Ha gondolod keresd meg azokat ahonnan indultak ezek a dolgok.
2018. jan. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!