Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most örökre ki leszek rekesztve?

Most örökre ki leszek rekesztve?

Figyelt kérdés
Októberben megfenyegettem az unokatesóm útban lévő kisbabáját életveszélyesen, hogy megölöm, de ennek is volt előzménye. Ők már évek óta mondogatják hogy beteg vagyok, menjek orvoshoz. Tesómmal összevesztem, emiatt nem akartak látni a baba bulin a betegségem miatt, vagyis amiatt jöttek elő amin összevesztünk és ezért fenyegettem meg. Ebből nagy balhé volt, azonnal el is jöttek hozzánk másik városból mert ők máshol laknak. Megmondták hogy én már nem lehetek ott sehol ahol ők, és hogy meghaltam számukra, el leszek felejtve, DE ha elmegyek orvoshoz és normális leszek akkor szóba állnak velem. Ez megtörtént, viszont nem állnak velem szóba, tényleg olyan mintha nem léteznék. November óta szedem a gyógyszert, de hát meg akarom magam ölni, mert ennek az életnek így semmi értelme. Eddig nem akartam ilyen komolyan megölni magam, de most már tényleg tervezem, csak bátorságom nincs hozzá. Át is vertek, meg hát most lesz az esküvő és olyankor egyedül leszek otthon mert nem kíváncsi rám senki. Érdemes így élni? Hát biztos nem fogok már sokáig élni, úgyis bátorságot fogok venni aztán véget vetek az egésznek, úgyis örökre kirekesztett leszek családon belül is.

2016. márc. 12. 21:28
 1/4 anonim válasza:
6%
Kötsd föl magad!
2016. márc. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csodálkozz.
2016. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hagyd a francba. Sajat életed van.
2016. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
most már nem is annyira érdekel
2016. márc. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!