Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fel tudom jelenteni az illetőt?

Fel tudom jelenteni az illetőt?

Figyelt kérdés
Ma elküldtem egy srácnak egy ciki képet és van nálam valami ami az övé volt de nekem adta és most kéri vissza és azzal fenyeget h felrak egy videot amibe belerakja azt a cinkes képet rólam... Ha esetleg feltenné akkor feljelenthetem? :D És mennyi év börtönt kapnak ezek a férgek?

2018. jan. 2. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen cinkes kép? Ribi vagy-e?
2018. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%
Feljelentheted, mert amit tenne, az visszaélés személyes adattal. Más dolog, hogy először nem kap börtönt.
2018. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Feljelentheted ami majd évekig elhúzódik ,és a végén kap egy ejnyebejnyét ,de jobban járnál ha visszaadnád a cuccát, mert addigra 10 ezer helyen lesz fent a kép és minden ismerősöd látni fogja.És máskor ne légy hülye.
2018. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyobb a megalaztatas a kep korul mint amennyire az a cucc fontos neked... nem? Ezt vegiggondolnam. Nem kapnak annyi borton evet ezek a “fergek” ha ez ennyin mulna mar mindenki ott lenne... ne legyel ENNYIRE naív.
2018. jan. 3. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!