Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol birnak ismerkedni?

Hol birnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Jelenleg szegeden elek es nem ismerek senkit se...de nemtom,hogy hol/hogy ismerkedhetnek.(sosem voltam az nagy ismerkedos fajta..).mivel magam vagyok igy magam nem is jarok el sehova..ilyen netes valamibe meg nem igazan folyamodnak..25/F
2018. jan. 7. 00:21
 1/4 Zoli780806 ***** válasza:
ha nemtod es nem is vagy az a fajta, netes valamibe se folyamodná, akkor setalj a dom korul
2018. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj valami hobbit, aztán biztos űzik mások is ott, és majd azon keresztül a témába vágva jönnek emberek akikkel lehet majd interakciót végezni. A lényeg a hobbi legyen, a többi meg majd jön.
2018. jan. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van, ha eddig se ment, akkor a jelenlegi éneddel neten se menne sokáig.


Tudni kell az embereket megszólítani, majd fokozatosan pörgetni a témákat.

Ha ez nem megy, veszett ügy.

(neten lehet leszólítanál valakit "hello" hogy vagy"hogy telt a napod" stb sablonos szövegek, de ha utánuk nem megy, akkor veszett ügy)


Én hosszabb utazásoknál is bármilyen korosztállyal nemtől függetlenül el tudok beszélgetni.

De az se jó, ha egyoldalú, mert a másiknak gőze sincs mit mondjon.


Rengeteg ilyen van a te (mi) korosztályunkban is.


Ezzel nem lehet sok mindent kezdeni, magadnak kell rájönni, kitapasztalni.


Kedves kettes, az a baj rengeteg embernek semmi érdeklődési köre sincs, nem hogy hobbi.

Azt is elárulom: attól hogy van valakivel közös hobbitok nem biztos, hogy megered a nyelve a másik félnek.


A személyiség egy összetett dolog.


Pl én foglalkozok grafika, szobrászat, 3D modellezés, kisebb barkácsolás (olykor kárpitozás), szabás varrás (ruhatervezőin tanultam, mellette több szakra átosontam a kíváncsiságom miatt s azokból is tanulgattam).


Elég sok mindent el tudok készíteni, ruhától kezdve kisebb bútorokig. (Nőként)

Az exem semmihez se értett, semmi se éltette... Olyan mint egy doboz tartalom nélkül... Jobb is, hogy vége lett annyi év után, mert így átgondolva sok hasznát nem vettem volna pl üzletben sem.

Okos ember, ezt közös MMORPG-n is tapasztaltam és a nyelv tanulás is ragadt rá durván, de úgy hogy nem érdekli semmi...kíváncsi vagyok mi lesz vele. Tiszta lelkű beszédes, de elégé úgy néz ki a helyzete: Ott ragad a gyárban a gép mellett.


Sok érdekes személyiség is akad, kérdés az, hogy mennyire ismeri önmagát legbelül.

Ha valaki kiismeri magát igazán, tudja hol vannak a hibák s akar azon változtatni, az változtat.


Mielőtt kérdező más fele nyitna, gondolkodjon el önmagán, s kérdőjelezzen meg dolgokat. Pl bizonytalan visszahúzódó ember felé mennyire nyitnának az emberek?

Mennyire negatív a kisugárzásod? Tedd pozitívabbá, mert az emberek szívesebben állnak le olyannal beszélgetni, akikből nem a negatív árad. Még ha ez egy kis önbizalom hiány miatt van.


Sok ember hord álarcokat, de nem mindegy, hogy alatta egy kedves szótlanabb húzódik vagy egy rothadástól bűzlő személyiség.


Tervezek egy témát alkotásban az emberek személyiségéről.

Érdekes és hosszú téma tud lenni. :)


Felszedtem egy srácot, de első találkozás végén elmondtam neki, hogy még csak személyiségben se szimpatikus... Folyamat én kérdeztem, s mondtam a témákat, untatott. Volt hogy végre bele jött, de csak azért, mert én vezetgettem/kerestem milyen téma az amiben egyáltalán kinyitja a száját.


Naaaagyon nem vagytok talpra esettek, növesszetek már tököt és alakítsátok ki a személyiségeteket!


De az emberek zöme is ilyen és UNTATNAK.


Szval hajrá! Kapard össze magad, szedj bátorságot és változz jó irányba!


A kérdésedre pedig a válasz:

BÁRHOL!!!


Ne nettől várd a megoldást, hanem magadtól. Gondolj bele: Anno nem volt net/mindennapos elektronika.

De az emberek mégis ismerték egymást, barátkoztak, párt találtak.


A net csak bővíti a lehetőséget.

Én pl online játékon keresztül olyan ismeretségeket szereztem, ami a valóságban s munkában is előny.

Török, svéd, lengyel...stb helyekről.

Görögbe a nyaralást úgy szerveztem tudjak személyesen is találkozni egy ottani kedves sráccal.


De tudni kell kommunikálni/ismerkedni...

Én a pultos srácot is simán leszólítottam, mai napig rendes haver.

Tudnék mesélgetni, de szerintem így is sok xD nah meg vissza aludni kellett volna ><"

2018. jan. 7. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Leszolitasal van a legnagyobb bajom...tovvabi beszelgetest vinni az megy :D igy magam eleg izes..most kepzeljetek van egy emberke aki full maga van(mondjuk setalgat vagy szorakozo helyen) oszt oda men hozzatok,hogy igy meg ugy....ez meg nekem is ize lenne,ha valaki csak ugy oda jonne.xd
2018. jan. 7. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!