Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akik ismerkedni akarnak...

Akik ismerkedni akarnak fórumon, azok miért nem bírnak ennyit megtenni?

Figyelt kérdés

Már nem egy embernek írtam, hogy akkor ismerkedjünk. Már nem egy embertől kértem, írjon magáról néhány sort. És nem egy embertől kaptam semmit mondó üzenetet.


Miért nem tud a kérdés feltevője írni magáról néhány sort? Semmi extrát, csak egy kis "bemutatkozó" szöveget, hogy ne zsákba macskában osztogassák a csalódást ...


Ha ŐK akarnak ismerkedni, néhány sorban miért nem tudják leírni, hogy pld mit szeretnek, mi a hobbijuk, milyen zenét hallgatnak, milyen filmeket / könyveket szeretnek, stbstbstb ... Vagy valami normális témát feldobni a "szia mizu" helyett? :\ Olyan kiábrándító, hogy komoly kapcsolatot keresnek, de egy sem tud magáról kinyögni néhány sort ...


Sokkal egyszerűbb lenne szelektálni, nem kéne 2 - 3 napot azzal szórakozni, hogy kihúzzunk néhány szót egymásból ...


Íme néhány szösszenet, hogyha ott hagytam egy kommentet, hogy írjon a delikvens, mit írt végül ... :


- Irj !! :)

- Szia, velem is barátkoznál?

- Szia merre laksz?

- Szia

- Szia hány éves vagy hol laksz?

- Szia mire vagy kíváncsi? :) ( az üzenet előtt, ezt írtam kommentbe: Írsz magadról néhány sort? :) XXL )

- Szia irj itt nekem ;))

- hali :)


2015. máj. 1. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom.
2015. máj. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Na, már ketten vagyunk :D
2015. máj. 1. 16:37
 3/14 anonim ***** válasza:

nem véletlen itt ismerkednek

amúgy te fiú vagy, vagy lány?

2015. máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2: Igazából hárman a fejemben lévő hanggal... :(
2015. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az furcsán nézne ki, ha ráírnék valakire egy kisebb önéletrajzzal, minden előzmény nélkül. Kéne valami kis szöveg előtte szerintem, például a kor+lakhely mindenekelőtt. Mondjuk én nem szoktam itt ismerkedni, mert egyszerűen SEMMI értelme nincsen. Mindenki kétszavas válaszokat ad, aztán egyik napról a másikra véletlenszerűen eltűnik.
2015. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Ha már megkérdezték tőled, hány éves és merre laksz akkor nagyon úgy tűnik, te sem voltál képes bemutatkozó szöveget írni.
2015. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 opened paradise ***** válasza:

"Hali"

Ez a legjobb,de tényleg :D

2015. máj. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én is kezdek bele fáradni pedig nem kapcsolatot keresek csak ismerkedés beszélgetést...

Ritkán járok fel ide, de ha látom h valaki beszélgetne és írok neki nem nagyon jön válasz...

Nem sablon szöveget másolgatok be mindenkinek mindig valami mást írok :D

de valami ilyesmivel indítom a csevegést amire az esetek többségében nem jön válasz...

"Szia!

így remélem egyszerűbb felvenni veled a kapcsolatot!

Szívesen beszélgetek veled ha van kedved...

Nem akarok litániát írni az elején mert nem tudom h válaszolsz-e

egyenlőre elég lesz szerintem annyi h 23 éves vagyok és eléggé nyitott az ismerkedésre, nem vagyok álmodozó de a földbe sem gyökereztem bele :D"

Mivel ő írta ki h szeretne beszélgetni gondoltam ő érdeklődik majd és kialakul egy beszélgetés....

2015. máj. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Válaszolgattam nekik, de meg kell hagyjam, nem tartottak sokáig ezek a beszélgetések.


Nem is az az elvárás, hogy TE írj rá kérdező, HANEM a kérdező írjon néhány sort magáról abba kis négyzetbe, ha már Ő AKAR ismerkedni :D ...



" Sziasztok, Zsolti vagyok, 24 éves, Budapestről. Hasonló érdeklédősű lánnyal ismerkednék, akár kapcsolat céljából. :) Természetkedvelő férfi vagyok, az erdei barangolás mellett, legkedvesebb hobbim a sütés - főzés. Oda vagyok a gasztrónomiáért, szeretek kísérletezni. Nem vetem meg a filmeket, vagy a jól megírt sci - fi, fantasy témájú könyvek társaságát.


Ha ennyi alapján szimpatikus vagyok, nyugodtan keress fel üzenetben! :) "



Pld. Ez nem is sok, és már is tudnánk, hogy Zsoltival miről lehet beszélgetni ... Nem?

2015. máj. 1. 16:57
 10/14 anonim ***** válasza:
Ismerem Zsoltit, egy álszent fsz aki itt vadász öregemberekre...
2015. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!