Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek, beszélgess...

Hogyan ismerkedjek, beszélgessek emberekkel?

Figyelt kérdés

A barátaim társaságában beszédes vagyok, viszont ha ismeretlen emberekkel kell beszélgetnem, akkor nagyon visszahúzódóvá és csendessé válok. Ennek szerintem az a legfőbb oka, hogy elég unalmas személyiségem van, konkréten nincs semmi hobbim, max a zenehallgatás (de nagyon nem olyat hallgatok, mint az átlag, ezért még a zenéről se tudok beszélni kb senkivel). Szóval ha megkérnek, hogy mondjak magamról valamit, akkor egyszerűen nem tudok mit mondani.

Amikor más emberek beszélnek magukról, azt szeretem hallgatni, és reagálni is tudok rá normálisan, de utána újra kínos csend áll be a beszélgetésben...

Lehet ezen valahogy változtatni? Főleg azért érdekel, mert most 8.-os vagyok, szóval nem sokára megyek gólyatáborba. Ott lesz pár barátnőm is az osztályból, de érzem, az lesz, hogy ők kialakítanak valakikkel egy baráti kört, én meg felesleges X.ként odacsapódok, hogy azért mégse legyek egyedül... Nem akarom ezt.

14/L



2017. máj. 6. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos lesznek ott hasonló érdeklődési körrel, meg lesznek szervezve programok ahol "össze rázódsz" a többiekkel.
2017. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen zenéket hallgatsz?

És biztos van olyan téma amiről tudtok beszélgetni! (Film/kedvenc állat...stb)


Nekem is van hasonló problémám ha beszélgetni kell, de úgyérzem elég sokat fejlődtem mióta középiskolába járok!😄

16/L

2017. máj. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!