Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miről beszélgessek az emberekk...

Miről beszélgessek az emberekkel? 15/L

Figyelt kérdés
Arra is gondolok hogy suliban akikkel eddig nem beszéltem és nem kedveljük egymást azokkal miről kezdjek beszélni? De legfőképp hogy amikor barátaim ismerőseit megismerem akkor velük miről beszéljek? Általában oda jönnek hozzám,bemutatkozunk egymásnak,esetleg megkérdezik hány éves vagyok.Többségük megjegyzi hogy többnek nézek ki.(Ami tényleg igaz,mindenki ezt mondja.)Erre max mondom hogy mindenki ezt mondja de ennyi.És utána sosem tudom mit mondjak nekik? Mármint eltudom tökéletesen egyedül is foglalni magam,de nem akarom,pláne hogy mindenki beszél valamiről valakivel a társaságban.

2012. dec. 31. 17:49
 1/2 anonim válasza:
Írj priviben.
2012. dec. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ide is leírhatnád a segítséged kedves Válaszoló! Másnak is lehet hasonló problémája!
2013. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!