Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 30 feletti nők, ti mit tennétek?

30 feletti nők, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Elmennétek huszonéves (25 körüli) sráccal csavarogni, nem párkapcsolati ismerkedés céljából? Előtte természetesen megbeszélitek ezt, h nem akartok semmit. Nem kellemetlen mégis? Én annak érzem.
2018. jan. 11. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azért érezheted kellemetlennek, mert tetszik neked a srác, van valamilyen bizsergés, amit érezhetsz. Ebben az esetben inkább ne menj, kíméld meg magad a kellemetlen érzéstől.

Én amúgy elmennék, ha előtte tisztázva van minden.

2018. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem tetszik, amúgy sem vagyok rákattanva a fiatal fiúkákra, szerintem ez nem normális dolog. Azért kellemetlen mert már csomó ilyen szitum volt, hogy én csak haverkodtam volna a másik meg akart valamit, annak ellenére, hogy letisztáztam idejekorán, hogy nem akarok semmit. A végén mégis mindig ugyanaz a nóta jött, sokan meg úgy voltak vele, hogy: na itt egy milf, ezt kipróbálom. Nyilván erre sem vagyok vevő.
2018. jan. 11. 11:46
 3/19 anonim ***** válasza:
ne menj, biztos nem csak barátságot akar... ha belefér neked egy kis kaland akkor meg ismerkedj, de ne táplálj felé érzelmeket, mert nem egy életszakaszban vagytok. tapasztalatból mondom.
2018. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Pont emiatt érzem kellemetlennek, mert hiába értelmes akkor is van köztünk legalább 10 év. Eszemben sincs kalandokba kezdeni, főleg nem fiatalabbakkal. Amellett meg néha mindig a tudtomra adja, h csinosnak tart és azt is, h egy ideje nem volt kapcsolata. Ezért is mondtam neki, h nem én leszek az akivel majd most lesz.
2018. jan. 11. 12:12
 5/19 anonim ***** válasza:

25 éves srác, tele potenciával? ;)

Ne viccelj már :) Bírnád te azt :D

Üdv. 43/F

2018. jan. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Igazad van nagyapó :D

megyek is és nézek magamnak valami helyre kis otthonkát meg fejkendőt :)

2018. jan. 11. 12:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Nagyapó?? :D Köszi :D Én is szeretlek:P
2018. jan. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem vitatkozom tempóról egy 43 évessel, hisz nyilván több a tapasztalatod arról, miként hatnak az évek az emberre ;) csak megadtam a tiszteletet a meglett korodnak - ahogy te is az enyémnek :)
2018. jan. 11. 12:42
 9/19 anonim ***** válasza:
Valamit benéztél. Én nem tettem megjegyzést a korodra, számomra egyébként is a 30-40-es nők az igaziak. Ettől még egy 25 éves srác tele van potenciával, ez vitathatatlan.
2018. jan. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Easy..easy..csak poén. Amúgy mi a véleményed, mennél a helyemben vagy sem?
2018. jan. 11. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!