Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi volt a legkínosabb dolog,...

Mi volt a legkínosabb dolog, amit a gyereketek tett/mondott? Olyan sztorikra vagyok kíváncsi, ami miatt kínos helyzetbe kerültetek.

Figyelt kérdés

2017. dec. 31. 08:59
1 2
 1/16 Tubarózsa ***** válasza:
84%

Szia. Fiam még csak 3,5honapos így még nem hozott kellemetlen helyzetbe. Viszont én anyukámat igen párszor. Amire emlékszem kb 10 évesen tömött buszon jó hangosan megkérdeztem tőle, hogy mit jelent az, hogy rejszol... Nem tudom már mennyire volt neki kínos, de arra emlékszem, hogy pirult rendesen. Természetesen az egész busz oda nézett. A másik (bár ez inkább vicces utólag) 3-4evesen zebránál közöltem vele, hogy most már igazán megtanulhatna egyedül közlekedni. Környék gyalogosai jót röhögtek. (ugye kicsinek fognom kellett anyu kezét és mindig azt mondta azért mert ő nem tud egyedül közlekedni).

Volt még biztos több is, most ez a 2 jutott eszembe. És biztos lesz majd nekem is :)

Üdv 27N

2017. dec. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

A buszon lehányta a szembenülőt..


Vagy épp túrta az orrát, majd belekente a hozzá legközelebb eső tárgyba, a mellette ülő hátizsákjába, amit a pasi végignézett.(nem tudtam időben elkapni a kezét, otthon hagyom, hogy túrja, mert a beszáradt takonydarabokat én sem tudom kibányászni neki, de az otthon szabad máshol nem dolgok egy 2 évesnek nehezen mennek)


Mozgólépcsőzni tanítottam, felfelé ügyesen ment neki, mikor mutattam, hogy lépünk egyet lefelé, nem lépett, az én fél lábam meg ment le a mozgólépcsőn.. mégsem hagyhattam egyedül fent egy 2 évest, de nem volt elég lendületem visszalépni. Mindketten felborultunk, illetve a gyereket is én löktem fel, hogy fent tudjunk maradni. Ezt legalább 40 ember nézte, és senki sem segített, pedig jólöltözöttek és ápoltak vagyunk. Fennhangon ciccegni persze tudtak.


További buszos kaland, a gyerek rendszeresen idegenekbe kapaszkodik, néha egészen rossz helyen, ülő emberek ölébe. Hátul szeret utazni, onnan lemászni egész nehéz neki. Egy tinisrác ölében sikerült megkapaszkodnia, aki már majdnem aludt, és összerezzent az érintéstől.


Hamarosan kezdődik a pelenkaleszoktatós időszak, előre félek a bepisilésektől..


Amúgy egy rakás dolog van, amit mond és kellemetlen, leginkább az "addide" kiabálások nagyon kínosak, mert senki sem tudja, hogy gondjai vannak a beszéddel is, így csak pár szót tud mondani, az addide pedig lényegesen könnyebb a kéremnél.


Van egy játszótér a házunk mellett, elég kicsi és eldugott, sosem talalkoztunk ott senkivel. Egyszer aztán odament egy másfél év körüli kisfiú az anyukájával. A gyerekem nem értette, miért lehet ott más, és eléggé kiakadt..


Egy rakás ilyen van, nagyon utálom olyan helyre vinni, ahol ennyi konfliktusba kerülök és ég a fejem, ő viszont imád buszozni, meg szereti a zsúfolt játszóházakat és más játszótereket, a sok embert kis helyen.


Csak a legszükségesebb zsúfolt helyekre viszem annak ellenére, hogy igénye lenne rá.

2017. dec. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

Éppen nagy fogyókúrában voltam, így mindig mondtam neki is ,hogy anya mist csak ennyit ehet ,hogy vékonyabb legyen .....

Tömött buszon egy teltebb csaj pont jelzett ahol ültünk .erre a 3 éves lányom jó hangosan

-Anya ennek a néninek még kell fogyókúráznia ugye?!?!??!

Erre én mintha mi sem történt volna .Igen kislányom a néni le szeretne szállni ezért jelzett. (Biztos vagyok benne,hogy az utasok értették amit a lányom mondott ,na de most erre mit mondtam volna .)

2017. dec. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%

2. Rossz volt olvasni is.


Nekem harom gyerekem van. Mar nagyok. Nem tortent semmi ciki szerencsere.

2017. dec. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ezek mind jók 😂😂😂 feldobták a napom :')


Én egy történetre jól emlékszem, kb. 4-5 éves voltam, mikor az orvoshoz mentünk. Sokat kellett mindig is várni a háziorvosnál, de akkor nagyon untam magam. Anya elment, hogy kidobjon egy zsepit, én pedig fogtam magam és elkezdtem rugdosni a rendelő ajtaját, az orvos pedig kijött. Mai napig eszembe jut néha, mikor orvoshoz megyek :))

2017. dec. 31. 11:40
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Főnököm fia kancsal volt erre az én fiam:nézd anya milyen viccesen néz az a kisfiú☺

Egy időben rummal ittam a kávém, na nem egy felessel, pár cseppet tettem bele, nagyon finom voltúgy.Elsős fiam, jöttek a tanárnénik családlátogatásra.A gyerek elkezdett kiabálni, hogy anya ma mikor iszod meg a pálinkád? Szénné égtem.

Strandon pezsgőfürdőben az apja súgva elárulta neku, hogy csikizi a bubi a zacsiját és elindultak kifelé.Mivel én messzebb voltam a gyerek jó hangosan kiabálta nekem miért jönnek ki.Akkor az apja égett.

2017. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

2.-nak:

Ezek a szituációk leginkább miattad történtek, sajnálom szegény gyereket.



Nálunk a legkínosabb (eddig) az volt, hogy a Zara közepén elkezdett hisztizni, de úgy, hogy még a cipőjét is szétdobálta. Szerencsére hamar megnyugodott.

2017. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Mi is jol szitualtak vagyunk, a kornyezetet nem értem, szánalmasak.


Gyermekem pl tuzolto, rendorauto, stb manias, rendezvényeken ezeket rendre fel is sorakoztatják, be lehet ülni, a kicsi mindig rohan es beszáll.

Játszotéren a hintábol kiabálva mesélte büszkén, hogy ő mentőautoban is ült, de rendőrautoban iiiis

2017. dec. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
51%

Folyt


Erre szabalyosan kikerultek minket a jatszoteren..



De a biztonsagiőr sem semmi, egy arva gyerekhiszti miatt ugy követ minket a mi kis plazankban mindig mintha terroristak lennénk. Anya-gyerek maffia..szoszerint a fenekunkben van ha megjelenunk. Már csak azt keresem mit provokaljak ki hogy jelenthessem driszkiminalas miatt

2017. dec. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem semmik ezek a történetek :)) a biztonsági őr pedig lehetne megértőbb, mintha ő nem lett volna gyerek és nem hisztizett volna.
2017. dec. 31. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!