Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Létezik olyan tarskereso...

Létezik olyan tarskereso olda, , ahol vak lanyok (is) vannak?

Figyelt kérdés
Elsore (es masodikra is) furcsanak tunhet a kerdes, pedig nagyon egyszeru ok miatt kerdezem. Egy olyan parra vagyom, aki ha azt mondja hogy szeret, akkor ugy is gondolja es nem a kulsosegeket nezi/latja. Ugy gondolom hogy szivesen talalkoznek egy nem lato holgyel mert igazabol nem sajnalatot erzek, hanem ugy latom oket mint egy teljes eletet elo embert. En igazabol nem talaltam ilyen oldalt, remelem hogy itt tudnak segiteni.

2018. jan. 15. 23:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
igen ez úgy is fura, hogy felfogtam hogy miért szeretnéd..vagyis inkább keress egy pszichológust ha azt hiszed, hogy csak egy vak nő nem nézi a külsőségeket. A gond veled van ha eddig nem találtál normális párt magad mellé
2018. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem csak vak lanyt keresek, azert van ott zarojelben az “is” szo. Nyilvan teljes eletet elok kozott is lehet olyan lany, de mi van ha az “igazi” nem el teljes eletet? Nyitot szemelyiseg vagyok, szivesen elmennek 1-2 olyan lannyal randira aki eppenseggel nem lat. Kitudja mit hoz az elet, lehet hogy koztuk van az, akit keresek.
2018. jan. 15. 23:16
 3/23 anonim ***** válasza:
Megnézted a Veszélyes Bangkokot, mi? :D
2018. jan. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
45%

Jajj hagyjad már magad te prométeusz fejű te..

azért írtad oda, hogy (is), mert nyilván gondoltad, hogy nincs direkt vak lányoknak társkereső. De az a szégyen hogy nem érzed át hogy mennyire defektes vagy.

2018. jan. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Na ez jo kerdes, ha film/mese akkor lehet hogy lattam, ha sorozat akkor nem. :D
2018. jan. 15. 23:21
 6/23 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertem, egy vak lany nem randizhat egy olyan emberrel aki lat mert akkor az egyik fel defektes? Az “is” szo azert van benne mert nyilvan nem csak vakok keresek de erdekel hogy van-e olyan oldal ahol lehetnek.
2018. jan. 15. 23:23
 7/23 anonim ***** válasza:
36%
van olyan hogy két ember egymásba szeret függetlenül attól hogy az egyik nem lát, vagy más baja van, de aki direkt ilyet keres az nem normális. mindegy nekem nyekereghetsz itt, már többet nem válaszolok. akkor is elmebeteg vagy
2018. jan. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ha elolvasod amit irtam, rajossz hogy lanyt keresek. Felolem lehet vak, teljes erteku, mozgas korlatozott barmi. Lenyeg hogy notmalis legyen. A felkapott tarskeresokon pokt ezert, mert sok ember “defektesnek” latja az ilyet (21. Szazadban mar nem csak az kehethogy veletlenul ossze futnak az emberek) fel se regisztralnak a valamilyen formaban hatranyos helyzetu emberek. Pont ezert keresek egy olyan oldalt ahol oket is meg lehet talalni. Nem erzem hogy ebben olyan dolog lenne ami miatt en rossz lennek es pszihologus kene.
2018. jan. 15. 23:38
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Ennyire nem lehetsz ronda
2018. jan. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Firedoom ***** válasza:
20%
Egy vak lany nehezen hasznalna tarskeresot.
2018. jan. 16. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!