Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van így értelme egy komoly...

Van így értelme egy komoly kapcsolatnak, lánykérésnek?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, a barátom 22, két éve vagyunk együtt. Régebbről ismerjük egymást, én 16 voltam amikor megismerkedtünk és azóta szeretjük egymást. A kapcsolatunk viszonylag rendben van, jól megvagyunk. A barátom már egy ideje célozgat a lánykérésre, vett gyűrűt is de megbeszéltük hogy ez amolyan ígéret gyűrű, tehát az eljegyzés még abszolút nem hivatalos, de tény, hogy szeretnék egyszer hozzámenni.

És itt jön a probléma: rengeteg olyan dolog van az életemben, amire vágyom, de a barátom mellett nincs lehetőségem arra hogy ezeket megvalósítsam.

Nagyon szeretem őt, viszont a szexuális életünk kicsit egysíkú, én változatosságra vágyom. Jó vele, mindig élvezem de én szeretném mindkét felállásban hármasban csinálni, játékokat kipróbálni, lánnyal csinálni ő pedig ezekre abszolút nem vevő. Nálam a hármas és a lánnyal az bakancslistás, mindkenképpen szeretném de ő még úgy sem volt hajlandó rá, hogy a másik lánnyal őt kényeztessük.

Szeretnék suli után egyedül élni. Jelenleg a szüleimmel lakom és utána a barátommal laknék, de úgy érzem szükségem van egy kis szabadságra.

Szerenték egy külföldi csajos nyaralásra menni, de ez sem lehetséges mert ő annyira féltékeny a semmire, hogy az egész nyaralás veszekedésből állna a féltékenysége miatt.

Szerintetek ezek mellett érdemes belevágni egy eljegyzésbe?


2018. jan. 26. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonlo cipoben jarunk, irj ha gondolod. :)
2018. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyűrűt simán visszaviheti, legalább lesz pénze bulizni, miután elhagytad.


Mert ez már nem kérdés, szerintem.

2018. jan. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképpen. Eleve nincs értelme az elsőhöz hozzámenni. Túl fiatalok vagytok mindketten. Te nem vagy még érett egy komoly kapcsolatra. Éld ki magad, ne kínozd a barátod. Neki is jobb lesz nélküled, majd belátja.
2018. jan. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azok után, hogy kijelentetted, hogy mással is akarsz szexelni (az most mindegy, hogy lány, a lényeg, hogy más), nem csodálom, hogy féltékenykedik.

Lehet értelme, de előtte erre időt kell szakítanotok, meg kell beszélnetek, és mindkettőtöknek engednie kellene kicsit.

2018. jan. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!