Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Semmi értelme az egésznek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi értelme az egésznek. Most akkor mégis mit írjak?!

Figyelt kérdés

Sajnálom, jobb clickbait kérdést/címet nem tudtam kitalálni. De ha ezt olvasod, működött.


Szóval, totális elkeseredésből regisztráltam a malha.hu-n. Elismerem, hogy a röpke 21 évem alatt nem láttam még ennél több legalább kicsit hozzám hasonló embert egy helyen, viszont javarészt inkább demotiválnak az ott lévő emberek. Na meg, elég kihalt helynek tűnik, és nem nagyon válaszolnak a levelekre.


Sok nő írja, hogy nem fog válaszolni a "szia, mizu", "szia, hogy vagy", stb., üzenetekre idegenektől. Nos, ez kiváló. A probléma, hogy ennek az ellentétére sem.


Ahogy a "sziamizu" levelek nem működnek, úgy az sem működik, ha megkérdezem, hogy érdekli-e őket a filozófia, és egyetértenek-e Arisztotelésszel abban, hogy az erény ismerése egyenlő a boldogsággal, illetve hogy szerintük is utal-e ez az elmélet valamiféle egalitáriánus háttérre (lévén ha feltételezzük, hogy mindenki képes megismerni az erény "magvát", akkor elméletben mindenki képes a "boldogságra", tehát mindenki egyenlő, tehát ez az elmélet nem lehet igaz, hiszen senki sem ugyanolyan, így senki sem egyenlő senkivel).


Mégis, mi az istent kellene írnom? :D Jelenleg azzal "vigasztalom magam", hogy a válasz hiánya is válasz, és valószínűleg úgysincs bennünk semmi közös. Ráadásul maga a társkeresőzés is végtelenül demotivál az embertelenségével, főleg ha kombináljuk azt néhány ott lévő ember minőségével...


21/F



2017. ápr. 3. 23:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszem ránk már nincs szükség. Megválaszoltad a kérdést. És igen a válasz hiánya is lehet válasz, csak összekeverhető a nemválasszal mert ugyan azt a kimeneti jelet adja.
2017. ápr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%

"akkor elméletben mindenki képes a "boldogságra", tehát mindenki egyenlő"


Egy darab közös tulajdonságtól miért lennének már egyenlőek a vizsgált csoport tagjai?


A többit majd a többiek. Most alszok.

2017. ápr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond hidd el vannak ugyanilyen lányok is,akik most ezen agyalnak és pont rád várnak.Fel a fejjel.
2017. ápr. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Nagyon sok mindenben gázosnak kell lennie egy nőnek, hogy a társkeresőig eljusson. Nincs olyan ember, aki legelőször ott kezdi az ismerkedést. Mindig egy folyamat eredménye a dolog. Nem véletlen, hogy azok a lányok, akikre az ember ráír, szinte kivétel nélkül demotiválóak. Szerintem szinte mindegy, hogy mit írsz az üzenetedben.
2017. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%

Minden rendben lesz, drága barátom.

Minél kevesébb szenvedéssel járó fejlődést kívánok. ))

2017. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

Bár én is F vagyok, de hatalmas arcnak tűnsz, fogalmam sincs, miért nem kapsz választ. Az oldalt viszont köszi, pont a múltkor filóztam azon, hogy van-e metálos társkereső. Mit ad Odin, van.


Amúgy én dettó ugyanebben a szélmalomharcban álltam ki a frontra. Még holnap írok egy csajnak, akitől ugyanúgy nem lesz válasz, mint a másik ~15-től, aztán szerencsét próbálok a Málhán is, hátha ott legalább találok valakit, aki tudja, mi az a DSBM.


És bocsi, hogy nem tudok válaszolni érdemben. Mondanám, hogy itt a közös érdeklődés miatt könnyebb helyzetben vagy, de a fentebb vázolt példa nem ezt mutatja.

2017. ápr. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi az erénynek a magva? na mindegy,hülye vagyok csá xD
2017. ápr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#2


A "boldogság" egy elég általános tulajdonság, és Arisztotelész szerint egyenlő a tudással, mert aki képes megismerni az erény magvát, az lényegében boldoggá válik, mert az erény magvát csak úgy lehet megismerni ténylegesen, ha megtestesítjük magát az erényt.


Azért feltételez ez számomra valami egalitáriánus szemléletet, mert azt feltételezi, hogy minden ember képes az erény tényleges megismerésére. Az erény attól erény, hogy nem relatív (nem lehet "negatív értékű erény"), így pedig egy konkrét határnak kell lennie, ami felett adott erényt egy emberhez társítunk.


Na most, a konkrét, nem relatív határokkal az a "probléma", hogy statisztikailag is lehetetlen, hogy MINDENKI elérjen egy ilyen határt. Ennek az ellenkezőjét állítani egalitarianizmus.


#3


Köszönöm, ez a bátorítás igazán úgy hangzott, mint amit egy autista kisfiúnak mondanék, aki arról álmodozik, hogy egyszer megérti az embereket. Attól tartok lényegében erről is van szó.


#4


Láttam egy lányt, pontosabban kettőt, aki a bemutatkozásában felsorolt érdeklődése és a képei alapján nálam 10/10 lett volna. Írtam mindkettőnek; az egyik elolvasta és nem válaszolt, a másik pedig utoljára kb. 8 napja volt aktív, és nem úgy néz ki, mint aki valaha visszatérne az oldalra. Csak az e-mail értesítőben bízok. :D

Az érdeklődése alapján úgy néz ki a helyzet, hogy azért regisztrált, mert pont annyira nem találja a helyét, mint én, elsősorban az általam valószínűsített politikai nézetei és - merjek ilyen arrogáns szót használni - vélt vagy valós műveltsége miatt.



#6


Heh, valószínűleg csak simán ronda vagyok. Mondjuk, az ellen teszek, és amíg nem kezdek el beszélni azokról a témákról, amik érdekelnek, igazán vállalható vagyok. :D


Az oldallal kapcsolatban csak annyit, hogy ha szociálisan érzékeny vagy, és érdekel Európa jövője, akkor tarts kéznél egy marék antidepresszánst, vannak érdekes arcok.


Ahogy ezt az utolsó mondatot ráírtam, rákerestem, hogy mi az a DSBM. Depressive Suicidal Black Metal. Kész, végem. :D Valószínűleg jól fogod érezni magad, legalább nem BDSM. :D Majd belehallgatok, ha egyszer túl jó kedvem lesz.


HailaR WôðanaR! :)

2017. ápr. 4. 01:41
 9/18 anonim ***** válasza:
suicidal black metal?dark revenge te vagy az? XD
2017. ápr. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szia! Imádlak. Hosszú a hajad? Pesti vagy? Vagány is vagy, vagy csak filozófikus? Jó lenne, ha nem az egyik végleten toporognál 365 napból 300-at a levéltárban, hanem ez a filozófiai felvetés csak sokoldalúságod egyik szelete volna.:D
2017. ápr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!