Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tehetnék az állandó...

Mit tehetnék az állandó feszengés ellen?

Figyelt kérdés
16 eves lány vagyok. Megvan mindenem barataim a gimibe de velük konkrétan csak a sulról lehet beszélgetni, amit már eléggé unok és ha próbálok más témára áttérni, akkor úgyis visszatérnek rá. A néhány volt osztálytársaimmal nagyon jóba vagyok, el is mentem velük külföldre meg minden de múltkor egyiküknél voltunk és elkezdtünk inni. Mármint csak ők és én is két pohár bort és néhányan már ennyitől becsiccsentettek én meg csak ott ültem ott csönbe és egyszerűen néha csak így befeszülök és egyzerűen nem bírom magam elengedni mostanába. Mit lehetne ez ellen tenni?

2018. jan. 27. 04:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Fogadd el, hogy nem nyerheted el mindenki tetszését, ha ezt megérted a viselkedésed nem lesz erőltetett/feszemgő.
2018. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!