Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért szégyellem mindig...

Miért szégyellem mindig magam? Állandó szégyenérzet (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok. Mindig szégyenérzetet érzek magammal szemben.. Pl az utcán, iskolában, buszon. Reggel mikor leszállok a buszon és a suliba menet vannak bandázó emberkék (c.igis, p.iás, páwa swagyolo, riba.nc stb) félek hogy mit gondolnak rólam, azt hiszem hogy mindig engem bámulnak.( én nem vagyok ez a mai társadalom tinédzsere, más vagyok mint ők) Magányos vagyok, barátaim nincsenek. Boltba is alig merek menni.. :( az utcán mindig azon agyalok hogy mit gondolnak rólam az emberek.. Mi lehet ez? Miért érzem ezt?

2017. jún. 6. 00:05
 1/10 longlife ***** válasza:
50%
kor,nem?
2017. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Azt mi nem tudjuk ennyi infóból, hogy miért, ezer meg egy oka is lehet, de komoly probléma, ezt hidd el.
2017. jún. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

én is ugyanezt éreztem kb 12 éves koromtól, most 23 évesen olyan érzés mint amikor leveszed a 30 kilós hátizsákot magadról, de még mindig marad a zsebedben pár 1-2 kilós


Mivel az emberi személyiséget nagyon bonyolult események, tényezők rakják össze az egyetlen kiút abból, ha megérted mi okozza, amint megértetted, onnantól eljuthatsz arra a szintre ahol most én vagyok, és még nem is kell 10 évet várni rá

2017. jún. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy mit gondolnak? Kár vele foglalkozni úgy overall. Ha te jól érzed magad a bőrödben akkor ahhoz senkinek semmi köze, és nincs miért magad szégyellned.
2017. jún. 6. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szar gyerekkor.
2017. jún. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

A hülyék hülyének nézik a nem hülyét.


Kincset ér ha érdekel mit gondolnak rólad a józan emberek.


A többi vélemény ne érdekeljen.

2017. jún. 6. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Ne érdekeljen. Építsd fel az önbizalmad. Más emberek mind hülyék, nem találkozol velük többet lehet egész életedben, szard le mit gondolnak. Ha lenéznek, nézzenek, ne érdekeljen, ő bajuk. (Hozzáteszem, esetek 90%-ában nem is vesznek észre) Én is ilyen voltam mint te, de olyan jó érzés most, hogy nagy lett az önbizalmam :D nem érdekel senki, magammal foglalkozom (kivéve család, rokonok, barátnőm, barátaim véleményei). Múltkor pl pizsamába mentem le a boltba,
2017. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nehéz leszarni.. És épp ez az, hogy rohadtul nem érzem jól magam a bőrömben....
2017. jún. 6. 16:42
 9/10 anonim válasza:
87%
Ismerős érzés,én is sz**ul szoktam érezni magam mikor az ilyeneket látom,néha be is szólnak,hogy "most egyedinek érzed magad,mert nem követed a divatot?" általában vissza is szólok nekik,hogy "látom te is egyedi vagy. mint mindenki más" aztán futok. Olyan nagyszerű érzéssel tölt el :D próbáldd ki egyszer
2017. jún. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

rendben :D

ez jóó :D

2017. jún. 11. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!