Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyha ezt csinálom az arra...

Hogyha ezt csinálom az arra mer következtetni, hogy bátor vagyok?

Figyelt kérdés

Én olyan bátor vagyok, hogy bárkihez oda merek menni! Már engem szoktak meg kérni, hogy menjek oda vagy ,hogy ida menjek egy személyel másokhoz! Legyen az csaj vagy ha fiúkkal haverkodni, de akár még lehet az egy részeg alkoholista is :D!

Pénzt nem azért kérek mert nem merek oda menni, hanem pl unokatesomnak nem kel pénzt adnia! Hanem pénzt azért követelek azért cserébe, hogy oda megyek mert mindig nekem mondják, hogy menjek oda fű-fához! Persze úgy szoktam kérni pénzt, hogyha egyedűl engem oda kűld akkor 100 forintot kérek,ha az illető oda akar jönni velem akkor 200-at ha meg több illetőről van szó akkor fejenként százat! Mondjuk ha valami részegről van szó akkor kétszer ennyiket! Nos ezt szeretik pl a csajok meg az emberek, hogyha egy vadidegen oda megy hozzájuk pl ha nekem tetszik egy csaj akkor nem kérek pénzt senkitől! Akkor oda megyek amúgy is! De most ez korrekt így és bátor, hogy pl ha egyedűl vagyok akkor nincs kitől pénzt kérjek és haverokat gyűjtök magamhoz mert sok mindenkihez oda megyek, na meg csajokkat is meg ismerhetek?



2018. jan. 30. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem. Akkor vagy bátor ha van egy félelmed és legyőzöd a félelmed, a félelem ellenére is cselekszel.
2018. jan. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Wooow, 100 lájk a profilképeden, meg oda mersz menni másokhoz, ez aztán tényleg olyan teljesítmény, amire büszke lehetsz :DD Főleg, hogy ezért még van pofád pénzt is kérni.

Sebaj, egyszer majd felnősz és röhögsz egyet a mai éneden.. vagy nem.

2018. jan. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!