Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan, hol ismerkedjek...

Hogyan, hol ismerkedjek 15éves lány ként ha barátot szeretnék?

Figyelt kérdés
Mint mondtam 15éves lány vagyok ,nem megyek gyakran bulikba(max nyáron)és nagyon nem vagyok híve az online társkeresésnek(Szal az kilőve) mivel suliban nem szeretnèk ismerkedni több okból is (nincs senki aki tetszik,ha valakivel össze is jönnék még nézhetnénk után a fejet vagy 4évig)úgy tűnik szinte mer nincs esély neten kívül.oldalakat ismertek ahol normális emberek vannak,hogyan beszélgessek?

2018. jan. 31. 20:26
 1/2 anonim válasza:

Még csak 15 vagy, előtted az élet, hagyjuk már ezt a fiatalon párkapcsolatot kezdéseket, annyira bírom. (félre ne értsd, nem rossz indulatból mondom)

Társkereső oldal? Komolyan 15 évesen?

Lesz még sok alkalmad megismerkedni egy neked való sráccal. Azzal pedig ne foglalkozz, ha a környezetedben a lányoknak már 14 évesen pasijuk van, azokból olyan is lesz.

Értelmes kislánynak tűnsz, ne rontsd el az életed ilyen hülyeségek miatt. Lesz még olyan, hogy neked kell leráznod a pasikat, csak semmi huncutság ;)

Remélem segítettem, ha nem és nem tetszett a válaszom nyugodtan lepontozhatsz.

Sok sikert a továbbiakhoz, minden jót!

2018. jan. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 31. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!