Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Unalmas vagyok. Mit lehet...

Unalmas vagyok. Mit lehet tenni? :' (

Figyelt kérdés
Túl átlagos vagyok. Milyen témákkal tudnék felélénkíteni vagy kezdeményezni egy beszélgetést?

2018. febr. 1. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tehetsz semmit.
2018. febr. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
időjárás, kedvenc zene/film/szín/tevékenység/étel, sulis sztorik, viccek...
2018. febr. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tervezni, mert úgy túlságosan természetellenes ez a szerep, amit megjátszol. Akkor leszel érdekes ember, ha önmagadat adva vagy az. Próbálj meg változtatni az életviteleden, légy egy kicsit spontánabb, nyiss minden új lehetőségre, és ha bármilyen eseményen részt tudsz venni, akkor ragadd meg az alkalmat.
2018. febr. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És ha úgy érzem, hogy önmagamat adom, de valaki még úgyis unalmasnak tart, akkor az az én hibám? :/
2018. febr. 1. 21:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, de javában csak a neten. Személyesen van néhány ember akivel bármiről órákig tudok beszélni, érdekes módon ugyanezekkel az emberekkel, továbbá mindenki mással két mondatra redukálódik a beszélgetésem a neten.
2018. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jaaa, értem. Azért a 2 mondat az kis túlzás, mert hosszabban is szoktam beszélgetni neten, de valahogy mégsem az igazi. De azért köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!