Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyenkor mi történik?

Ilyenkor mi történik?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van az iskolámban egy 12.-es fiú. Amikor elmegyek előtte,vagy a közelében vagyok érzem,ahogy bámul,de szégyenlős vagyok és nem igazán merek szemkontaktusba lépni vele. A barátnőim szerint a jelenlétemben kifejezetten produkálja magát. Én nem hiszem,mert hát barátnője van és ugye négy év az négy év. Ettől függetlenül kíváncsi lennék a véleményetekre.

A válaszokat előre is köszönöm!

14/L



2018. febr. 4. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. 4 év az semmi :D bàr a ti korotokban nagynak tunhet. Az en parom 7 evvel idosebb ;)
2018. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked tetszik a srác?
2018. febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz a 4 év egyáltalán. Tessék rámosolyogni! :)
2018. febr. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2-es, igen, az igazság az,hogy stílusát tekintve szerintem eléggé hasonló és már egy ideje bejön.

3-as, a mosolygást teknitve egyszer már talán rámosolygott,de lehet csak én értelmeztem annak és csak simán túl reagálom.

Köszönöm a válaszokat!

2018. febr. 5. 06:19
 5/8 anonim válasza:
Legyen bátorságod rámosolyogni és NÉZZ A SZEMÉBE, nincs mitől tartanod, ha szimpatikus vagy neki, akkor a mosollyal bátoríthatod, hogy szóba merjen veled állni. Ne feledd, a szerelemben nem a kor számít! A mosoly csodákra képes. BÁTORSÁG! Legyen önbizalmad! :)
2018. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,nagyon megnyugtat,de azon rágódom,hogy mi lenne,mert van barátnője.
2018. febr. 5. 19:10
 7/8 anonim válasza:
Mennyi ideje vannak együtt a barátnőjével?
2018. febr. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7-es: Nem teljesen vagyok benne biztos,de ha jól emlékszem a tavalyi második félévében már láttam őket együtt,tehát egy éve biztosan. Ennél persze lehet régebben
2018. febr. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!