Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan/Hol szólítsam meg?

Hogyan/Hol szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy nagyon szép, szőke hajú lány, aki megtetszett nekem. Minden reggel, egy boltban látom. A barátnőjével megy mindig... Én 2-3 haverral szoktam a menni. Nem szeretnék így a tömegben oda menni hozzá, suliban meg sosem látom egyedül. Nem szeretnék rá írni inkább beszélnék vele. Hogyan tudnék nyugodt környezetben bemutatkozni neki? Válaszokat előre is köszönöm!
2018. febr. 5. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Juj de cuki vagy. Simán menj oda hozzá valami szar ürüggyel hogy véletlen ugy hallotad hogy valami csajok az osztályodbol kibeszélik vagy hogy ,,Neharagudj,véletlen nincs neked egy tesód? Mert van egy haverom aki nagyon hasonlit rád mondjuk most hogy elnézem ö nem ilyen szép,, Kamu szöveget bárki ki tud találni. Vagy mond hogy valamelyik haverod hivatja a haverjaid is be lehet vonni.
2018. febr. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát a nyugodt környezet elfelejtheted a leírásod alapján és a bemutatkozásod is elég lúzernek hangzik.


Odamennél hozzá hogy szia én molnár tamás vagyok ?


Ez lenne a nagy terv ?


Felesleges odamenni ezt most megmondom innen a fotelből hogy elhajt a faszba.


Ha már kilőttél minden olyan lehetőséget ahol a lány egyedül lehetne akkor beszélj a haverokkal hogy mi lenne ha elhívnátok a csajokat közösen valahova.


Ha azt mondják a haverok szó nem lehet róla akkor sincs veszve semmi.

Odamész a lányhoz a boltban hogy te meg a haverjaid el akarjátok hívni őket valahova egy ilyen közös beülős dumálásra.


Nem valószínű hogy közösen rávágják hogy dehogy mennek de ha mégis akkor mond meg neki hogy nem baj mert te úgyis csak vele akarsz beszélgetni és hogy akkor majd emiatt írsz neki facén.

És akkor ott folytatjátok.


Ha a haverjaid nem akarnak menni akkor megírod neki hogy a többiek nem jönnek de te szivesen elmész vele.


Lehet poénabbra is venni a témát például oda mész és azt mondod neki hogy figyi már kéne egy kis segítség mert 100 megatonnás hidrogénbombát szeretnék gyártani otthon és hallottam hogy te nagyon jó vagy atomfizikából.

Erre ő: -dehogy vagyok, utálom a fizikát

Te: -szuper én is utálom és ha már ennyi közös van bennünk beülhetnénk valahova meginni egy kávét


Bármilyen helyzetből lehet ismerkedést kovácsolni.

A boltban oda állsz a lány mellé a túrórudiknál és oda üvöltesz a haverodnak figyelj már józsi barackosat vegyek vagy simát ?

Aztán ránézel a lányra és megkérdezed tőle hogy te melyiket vennéd ?


A lényeg a lazaság.

Ha majd befosol és remegő hanggal bemutatkozol akkor vesztettél.

-Szia béla vagyok a suliból


-Aha, és ezt ki kérdezte ?


Kb. ezt lehet rá válaszolni

2018. febr. 6. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2. válaszoló 1. vélaszoló voltam köszi xD feldobtad az estém xD
2018. febr. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Nyilván nem egy James Bond az ember ha ilyet feltesz.

Nagyon sok jó ötletet adtatok. Ment a zöld pacsi mindenkinek.:)

2018. febr. 6. 06:25
 5/5 anonim ***** válasza:
2. Válaszoló jól küldi hallgass rá.
2018. febr. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!