Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan szólítsam meg a lányoka...

Hogyan szólítsam meg a lányokat? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor este az utcán látok egy szép lányt simán odamennék, de nem tudom mit mondjak, mondjuk az öngyújtó kérésből el lehet indítani valamit, de nem tudom, hogyan folytassam.

2013. júl. 28. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezed, hogy helybelie-e, mert XY utcát keresed. Ha helybeli, akkor megkérded, hogy milyen helyek vannak, ahova be lehet ülni beszélgetni. (Ha nem helybeli, akkor úgy foltytod, hogy "és olyan helyet sem tudsz ahova be lehetne ülni beszélgetni?")

Ennél a pontnál már a válaszaiból és a stílusából érezni fogod, hogy jobb-e hagyni a fenébe, vagy érdemes "erőltetni". Bár, ha a csajnak tetszel, akkor ő is igyekezni fog, hogy ne rekedjen meg a beszélgetés.

2013. júl. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak kérdezel tőle valamit, nem bonyolult megkérdezed tőle hogy hol van az xy nevű kocsma, vagy ha buszmegállóban áll akkor megkérdezed tőle hogy elment e már az x busz. Rengeteg minden van. Egyszer kell hogy beinduljon utána már lesz témátok.

Én is így ismertem meg egy lányt. Álltam a buszmegállóba késett busz akkor megkérdeztem tőle hogy gyakran késik-e vagy valami ilyesmi és akkor beszéltünk már minden féléről. Csak úsztam az árral, ment az magától.

2013. júl. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)) így már jobb
2013. júl. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!