Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Introvertált, zárkózott,...

Introvertált, zárkózott, magamnak való emberként bírnám a kollégiumot?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy társasági ember,nem szeretek bulizni meg ilyeneket.Nagyon félek a kollégiumtól.Azon is gondolkodok,hogy inkább nem megyek egyetemre vagy inkább levelezőre jelentkezek,mert nem bírnám a kollégiumot.

2018. febr. 7. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Én imádtam a kolit, pedig én is ilyen vagyok. Bár igaz, hogy nagyon hasonló emberekkel kerültem össze és nagyon jó barátokra leltem a személyükben. Szóval ne félj ettől, ki tudja milyen emberekkel hoz össze a sors. Ha meg nem egyeztek, félév közben is válthatsz akár, általában mindig akad üres hely valahol. És legyél nyitott. :)
2018. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én visszasírom a kolis időket. Azóta ku***ra magányos vagyok, mert nem tudok barátkozni. Régen se tudtam, de akkor legalább körülöttem voltak az emberek. Persze mondjuk ha neked van egy párkapcsolatod, vagy stabil baráti kapcsolataid, akkor simán jó lehet neked kolesz nélkül is. De nekem jó volt a koli, pedig én is azt hittem előtte, hogy mennyire nem nekem való.
2018. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hatalmas hülyeség lenne emiatt offolni az egyetemet.
2018. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is vissza sírom a kolis éveket (gimi) :) introvertált vagyok mint te de valahogy csak túl éltem :P nagyon jó volt, az első igazi barátaim is onnan vannak, rengeteg embert ismertem meg, a közösség nálunk nagyon jó volt. Mint egy hatalmas család :) imádtam.. de elmúlt.. hiányzik.. nagyon :(
2018. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja és szerintem pont jó hely a koli az ismerkedésre az ilyen intorvertált típusoknak, mivel egyébként nem biztos, hogy szóba elegyednél ezekkel az emberekkel, ott pedig úgymond bele vagy "kényszerítve", hogy beszélgess, ismerkedj velük.

1. és 3. voltam.

2018. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Metionin ***** válasza:
Ki kell próbálni. Nálam introvertáltabb embert keveset ismerek de 8 évig laktam koliban. Nem kötelező bulizni, én kb. 2 rendezvényre mentem le, azt is csak a forralt bor miatt :D volt 2-3 ember akivel jóban voltam, a többiekkel köszönőviszony és ennyi.
2018. febr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Te tudod, de én (több ok között) ezért mentem dolgozni, és levelezőre.

Mondhatom nekem akármit, akárki, ez már túl nagy falat lenne nekem. Mielőtt kilencedikbe mentem (nem lettem volna koleszos) a félelemtől síró görcsöket kaptam. 12-ben pedig szabályos halálfélelmem volt a kollégiumtól, már évkezdéskor, szóval tovább tanulásra szigorúan levelező tagozaton jelöltem csak meg.

Azóta se bántam meg, most kezdem a második félévem, és ennél jobban soha nem voltam .

Amiota nem vagyok nappalin, a lelki világom kezd helyre jönni.

Hat lóval sem tudnának koleszba kényszeríteni ( albérletbe pedig simán elmennék akár 500 km-re is ha tanulnék, de még arra nincs keretem)

2018. febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!