Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csinalják ha azt mondják...

Mit csinalják ha azt mondják rám, hogy antiszociális vagyok, pedig nem is?

Figyelt kérdés
Az osztályban senki sem hasonlít rám (ahhoz hogy barátok legyünk), mert az összes lány ilyen vihogós ribi akik nyomulnak az összes fiúra, de én nem vagyok ilyen. Ezért ugye sokszor vagyok egyedül és nehezen nyílok meg. Ez bánt, hogy ezt mondják rám pedig nem hiszem hogy antiszoc vagyok. Nem tudom másokkal megértetni magam. 15/L

2017. szept. 3. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenek az emberek, nem tudják befogni a szájukat. Mindenről kell véleményt mondaniuk. Rám is mondta egy olyan gyerek, aki egész nap csak telefonon tartotta a kapcsolatot másokkal. Szerintem az is antiszocnak számít.
2017. szept. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TR75 ***** válasza:
100%

Antiszociális = a társas kapcsolatokat és általában a társas érintkezés szabályait tudatosan semmibe vevő, vagy azokkal szándékosan szembe menő, ezáltal gyakran (de nem feltétlenül) a törvénnyel is összeütközésbe kerülő, morálisan érzéketlen, személyiségzavaros ember.

Aszociális = visszahúzódó, a társas kapcsolatokat nem, vagy kevésbé igénylő, vagy azokat valamilyen oknál fogva tudatosan kerülő, morális szempontból azonban normálisnak tekinthető ember. Mondhatni introvertált.

Aki azt modja, hogy antiszociális vagy, az műveletlen tahó, akivel nem érdemes foglalkoznod.

2017. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam 9.-ig csak én fiúban. Nem tudtam haverkodni egy fiúval sem, mindenkit a foci, a gyúrás, a csajok (na jó az engem is :D) érdekel. Ennek már 2 éve, azóta 11.-es lettem, végzős, és lettek haverjaim is a suliban. Csak ne görcsölj rá ,és menni fog :) Amúgy pontosan tudom milyen egyedül lenni, egész általánosban 1 barátom volt, és ez borzasztó volt. Mondjuk a 9-dik volt a legrosszabb ebből a szempontból. De mostmár minden más, ez már a múlt hála Istennek :) :D Szóval, csak lazán, én drukkolok :) ;) 16/f
2017. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 4. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Antiszociális az aki pszichopata,szociopata vagy ilyesmi.
2017. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!