Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit reagáljak erre?

Mit reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Előre közlöm, hogy a kérdésem alapján antiszociálisnak fogtok nézni. :D

Szóval eléggé introvertált vagyok, NAGYON nehezen barátkozom. Tegnap voltam ilyen rajzos programon, ahol a giminknek kellett képeket rajzolni, hogy kitegyék. Két barátnőmmel mentem, rajtunk kívűl csak két másik lány volt ott. Egész jól elbeszélgettünk velük és mivel nagyon szimpatikusak voltak, ezért gondoltam bejelölöm őket facebookon, hiszen azért egy suliba is járunk. Csak az egyiket találtam meg, egy picit izgultam hiszen amikor beszélgettünk velük, akkor nem főleg velem beszélgettek, hanem inkább a barátnőimmel, de én is sokszor beleszóltam a diskurzusba. A lány végül visszajelölt és ma messengeren küldött egy integetést. Visszaintegessek vagy írjak vagy ne reagáljak semmit? Szeretnék összebarátkozni vele, mert nagyon szimpi volt, de nem tudom mit kell ilyenkor reagálni, egyáltalán mi célból küldte azt az integetést? Azért mert azt hitte írok neki, hiszen bejelöltem? Vagy csak úgy? Miért szoktak emberek integetést küldeni messengeren? Ha én is küldenék egy integetést, akkor az idétlennek hatna?


Így visszaolvasva a kérdésem elég gázos lett, tudom hogy túlgondolom a dolgokat, de szükségem van tanácsra. xD


16/L



2017. nov. 16. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldj neki egyet, aztán majd alakul :D Erős eséllyel visszakérdez rá valamit, ha akar beszélgetni. Ha nem, akkor úgyis mindegy :D
2017. nov. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 piriiiii ***** válasza:

Lehetséges, hogy véletlen volt, de attól szerintem Te küldhetsz neki válaszul egyet. A helyedben én ezt tenném, akár véletlen volt, akár szándékos. Nem fogja gáznak gondolni, vagy idétlennek.

Ha szimpatikus, integess. :D

2017. nov. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dumálj vele. Csak lazán. Köszönj neki, kérdezd meg hogy van, érdeklődj, mesélj, vezesd a beszélgetésd. Tanuld meg hogyan kell csinálni, ugye nem akarsz örökre szociálisan életképtelen lenni? Semmit sem veszíthetsz, szóval csak bátran!
2017. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz!

Amúgy néha én is megakadok ilyen szitukban, elkezdek filózni, hogy most mit kéne, hogy kéne... aztán fél perc múlva megrázom magam és azt mondom: a fene fog itt matekozni 2 szón, nem agysebészeten vagyok :D

Szóval írd neki, hogy szevasz, mi a helyzet:) aztán vagy ír vagy nem.

33/n

2017. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!