Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elf Fashion Management?

Elf Fashion Management?

Figyelt kérdés
Találtam egy host/hostess céget, a nevük Elf Fashion Managemen. Hallott róluk bárki bármit? Érdemes lenne csatlakozni hozzájuk, vagy átverés?

2018. febr. 8. 00:00
 1/4 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne!:D
2020. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Sztem nem éri meg beregisztrálni hozzájuk. Regisztráláshoz elkérnek 5000ft-ot és nincsenek túl jó munkáik, ahogy a fizetés sem a legjobb. Soha ne jelentkezz olyan céghez, ahol neked kell fizetni azért, hogy ott dolgozhass.
2021. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Teljesen egyet értek az előttem szólóval, még mindig szedik a pénzt regisztrálásnál, arra hivatkozva hogy ezzel tudják a nem megjelenő hostokat/hostesseket a cégeknek finanszírozni. Majdnem 4 ezer tagja van a csoportnak, és nincs igazán jó munka. Legtöbbször egész napi forgatást hirdetnek 4000 forintért, vagy kérdőívezést 1400-as órabérért. Ami esetleg kedvező klipforgatás lenne, azt persze nem hirdetik meg a csoportban, csak más Budapesti diákmunka csoportokban. Ha mégis jelentkeztél rá behívnak hozzájuk, és lehúzzák rólad is az 5kt. :)
2022. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én, 2 hete regisztráltam hozzájuk az egyik barátommal, nos a hely ahova mennünk kellett nagyon szép volt belépéskor kaptunk papucsot, leültünk majd jött egy csaj aki tájékoztatott minket mindenről is. Eléggé profinak tűnt végig a szemünkbe nézett és jól eladta az egészet az 5000FT-ot azért kell befizetni állításuk szerint mert NINCS ködbér ami egy nagyon nagy megkönnyebbülés hiszen nem vagy rákényszerítve semmire, 07.18-07.19 én megyek dolgozni először egy forgatásra 10.000-ft/nap, teljesen korrekt ár. Illetve szerintem egyszer 5000ft mint többször több száz ezer ha esetleg nem tudsz elmenni egy munkára amit elvállaltál. :)
2022. júl. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!