Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buliba megyek a barátaimmal,...

Buliba megyek a barátaimmal, mit tanácsos felvenni?

Figyelt kérdés

Szülői szigor miatt eddig csak 2x voltam bulizni és holnap megyek harmadjára. Eddig átlagos nadrágot és lapos sarkú cipőt vettem fel de cikinek érzem hogy mindenki kicsípi magát csaj én nem. Alulra mit vegyek fel? Milyen nadrág/szoknya és milyen cipő? Nagyon magas sarkú vagy pedig ne legyen nagy sarka?

19/L


2018. febr. 9. 21:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mivel hideg van, szerintem vegyél fel egy vastagabb harisnyát a szoknyához, csizmát pedig amit kényelmesnek találsz és ami illik egy szoknyához. Magassarkúban csak akkor menj, ha kibírsz benne jó pár óra járkálást, táncolást. Annak semmi értelme, hogy fájó lábbal szenvedd végig az estét. Mondjuk csizmákból vannak ezek a vastagabb sarkú magassarkúk, azok kényelmesek tudnak lenni.
2018. febr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!