Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy szívesebben...

Miért van az, hogy szívesebben vagyok egyedül, mint a barátaimmal?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, és ha a barátaim akárhova elhívnak, én inkább maradok otthon, mert sosincs kedvem elmenni otthonról. Természetesen nem akarok bunkó lenni, nem fújom le, de szívem szerint ezt tenném. Múlt hét vasárnap is elhívtak osztálytársaim, és az egyik barátnőm utána megköszönte, hogy rég röhögött ennyit, és köszöni a napot. Én valahogy mégsem éreztem magam jól. Nagyon utálom magam emiatt.

2015. okt. 4. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Talán nem is a barátaid azok, akik elhívnak?


Ezen kívül valószínűleg introvertált vagy. Ezzel semmi baj nincs, ez nem egy betegség.

2015. okt. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És jövőre megyek másik iskolába, nem szeretném, hogy emiatt kiközösítsenek, amúgy sem vagyok egy közvetlen ember.
2015. okt. 4. 20:57
 3/9 A kérdező kommentje:
De ennyire magamnak való lennék?:D
2015. okt. 4. 21:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert az emberek fárasztók, előttük nem vagy teljesen önmagad ott figyelned kell hogy mit mondsz és ez fárasztó. Én is szeretek itthon lenni, itt kiélhetem az összes hülye dolgomat. De nem én vagyok a legjobb válaszadó.
2015. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet. :)


Mondjuk 1-2 barát akkor se ártana, de semmi gond, ha nincs több, és ha mondjuk nem szeretsz elmenni valahova az osztálytársaiddal.

2015. okt. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ne utáld magad emiatt, a következő okokból:

- Az kevés barát, akit így szerzel, igazi barát lesz, a többi nem foglalkozik veled, kár is a szóért, amit megfelelési kényszerből dünnyögnél nekik.

- Egyvalaki mindig van a közeledben, akit nem rázhatsz le, ezért aztán jobb nem utálni (igen, te magad vagy az).

- Bármikor úgy adódik, hogy egyedül vagy, nem görcsölsz azon, hogy valakit mindenképpen el kellene érned (aki nem bír meglenni egyedül, annak ez nagy átok tud lenni).

2015. okt. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én 15 éves lány vagyok. Engem már több éve nem hívott senki sehova,de régebben ha előfordult általában nem mentem el velük. Ha valaki csak engem hívott meg magához (legutóbb alsóban),akkor elmentem hozzá,meg igazából az ilyen együtt játszás és beszélgetések jók is voltak,de úgyérzem most már lehet nem lenne kedvem ehhez sem.Most vagyok 9.-es és ugye középiskolában még inkább jellemző,hogy mindenki ide-oda megy,de én valószínűleg itt sem fogok. Ne értsd félre,szeretek beszélgetni,ha olyan az illető,de így külön iskolán kívül nem szoktam csatangolni.


Ezért ne utáld magad,mindenki máshogy érzi jól magát,ettől még lehetnek valakinek barátai,hogy nem megy el velük mindenhova. :)

2015. okt. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy így sem érzem magam jól. Meg szerintem nem is a legegészségesebb, hogy egész nap nyomkodom a telefonom. Régen nem ilyen voltam, sokkal többet voltam a középpontban. Egyik barátnőm is most távolodott el tőlem, két hete hívott el utoljára, akkor is egy húsz percre rá mondta, hogy ne haragudjak, de bekell mennie. Nyaralásból jött haza, átadta az ajándékát, beszélgettünk, de az sem volt valami izgalmas, és haza ment. Régen nagyon sokat nevettem, de most már szinte semmit, ehelyett minden szar miatt tele bőgöm a párnám.
2015. okt. 4. 23:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a figyelem középpontja hiányzik, arra vannak privát WoW szerverek (world of warcraft, egy mmorpg játék, és a privát szerverek még ingyenesek is, nincsen extra pénzbe). Van magyar szerver is, nem kell angolul tudni hozzá. Egy wow guildben a 14 éves lányokat tuti körüludvarolják. Az internet ugyan nem valódi élet, de egy időre biztosan leköti a fölös energiáidat.
2015. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!