Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vélemény? (Anime, Gamer,...

Mádár0218 kérdése:

Vélemény? (Anime, Gamer, Normális élet)

Figyelt kérdés

Alapvetően amúgy sokan vannak magyar emberek közül is akik Animét néznek, játszanak, na de ami fontos, hogy mellette rendes életük van.


Mégis a legnagyobb része a társadalomnak gyerekesnek, cikinek, stb tartja őket, de miért?


Vegyünk pl engem most.


Munka mellett (amit szeretek), ugye bár animéket nézek és játszom, közben építem fel az életem a jövőre tekintve.


És a lányok nagy része akikkel megismerkedem valahogy sose tolerálják egyiket se.


Azokat kérdezném most akik nem tolerálják, hogy még is miért? - ez is egy hobbi mint valakinek a sport vagy bármi más



2018. febr. 14. 18:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem tolerálják, mert nem értik. :) Én speciel nem szeretem az animéket, de van rálátásom, egyik-másik komolyabb témákat dolgoz fel, mint a mai híresebb filmek vagy könyvek nagyja. A gamelést pedig szerintem azért nézik le, mert egy időben a csapból is az folyt, hogy így meg úgy teszi tönkre családok/gyerekek életét és idegrendszerét a játék, meg hogy demotiváló hatással van az egyénre... sok médiaszutyok. :D
2018. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Az animék nem érdekelnek, viszont gamer vagyok, de nem igazán találkoztam még negatív véleménnyel ezzel kapcsolatban. Max. néha olyanoktól, akiknek fogalmuk sincs a játékokról, és munka után a tv előtt rohadva osztják az észt.
2018. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%

Mesét nézel és játszol mint egy gyerek.

A nők védelmezőt keresnek, nem pedig egy kisfiút.

2018. febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3 Miért lenne valaki azért kisfiú mert játszik és olyan animéket ami psycho horror és egyéb nem hívnám mesének.


Attól hogy ezeket csinálja miért ne tudna megvédeni egy nőt?

2018. febr. 14. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Megnézném te mennyire vagy védelmező 3-as. Nekem eddig nem volt gondom a párkereséssel animézés és kockulás mellett, hát neked? Te úgy is annyira tudod mi kell a nőnek. :D
2018. febr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én nem tapasztalom ezt a környezetemben. "Gamer" és animés (+ könyvmoly) lány vagyok. Olyan emberekkel meg alapból nem barátkozom akikről lerí hogy fogalmuk sincs erről a világról. (Úgy mint a 3. válaszoló)
2018. febr. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Régen játszottam(igen sokat), de szerencsére kinőttem belőle, az anime meg ugyanolyan rossz mint tv-t nézni amit itt valamelyik kommentelő leszólt
2018. febr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%

Én akikkel eddig ismerkedtem mind tolerálta (kivéve egy darab kattos csajt, de őt se szerette senki. Később kiderült hogy amúgy is mentális gondjai vannak.).

A lényeg hogy ne úgy mutatkozz be hogy "Szia! Sándor vagyok, és imádom az animéket és a videojátékokat!", mert ha ez a legérdekesebb dolog amit el tudsz mondani magadról az inkább szegénységi bizonyítvány. Nem kell ezt kihangsúlyozni. Ha rákérdeznek vagy szóba jön akkor megmondod hogy "Igen, nyitott vagyok mindenféle szórakoztató médiára amíg az értéket képvisel. Legyen az rajzolt, animált vagy akár videojáték." és le is van tudva az egész. Kezeld úgy mintha nem is lenne nagy dolog. Kikapcsolódásként csinálod, nem karrier szinten. Kezeld úgy mintha egyenértékű lenne a nassolással. Mindenki csinálja, szeretünk is róla beszélni hogy ki milyen csokit evett, de nem ez a legérdekesebb amit el tudunk mondani magunkról. Legalábbis jó esetben.

Ha a helyén kezeled a dolgot, és nem erőlteted rá a másikra akkor nem hiszem hogy bárkinek gondot okozna. Legalábbis azon az egy kattos kis csajon kívül én még senkivel se találkoztam.

2018. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy alapvetően semleges, mivel nem kényszerít rá senki hogy nézzem, így minek utáljam. De amúgy amiért én nem nézem az két dolog, egyrészt maga a rajzstílus valahogy eléggé fura számomra, nem igazán jön be, valahogy nem igen tud összeállni nekem olyan egésszé, ha most egy klasszikus rajzfilmhez hasonlítom minden olyan feltűnően elnagyolt, és minden tárgynak, szereplőnek " eerő az éle " mintha körbe volnának rajzolva feketével.


A másik meg az mikor valamit elgondolnak, valami " nagyon becsületbeli fontos " dolgot, akkor mindig hallani is lehet, nekem ez angyon erőltetett részlet, hagynák meg inkább az embernek, hogy valamit belegondoljon, ne akarjanak mindenképp ilyen " becsület szobra " képet alkotni.


De amúgy ennyi. Azokkal nincs semmi bajom akik nézik, nekem emiatt nem jön át.

2018. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

"A lényeg hogy ne úgy mutatkozz be hogy "Szia! Sándor vagyok, és imádom az animéket és a videojátékokat!", mert ha ez a legérdekesebb dolog amit el tudsz mondani magadról az inkább szegénységi bizonyítvány."


Miért, bemutatkozásnál nem a hobbijainkat szokás elmondani? Vagy szerinted muszáj a legegyedibb dolgokat elmondani magadról és különcködni? Mutatkozzon be kultúrsznobként?: "Szia, Sándor vagyok, mindennél jobban imádok szépirodalmat olvasni és a Háború és béke a kedvenc könyvem" Vagy legyen partiállat?: "Szia Sándor vagyok, minden pénteken és szombaton házibulit tartok/megtalálsz XY helyen, imádom a hangos zenét és az alkoholt, főleg együtt a kettőt" Vagy esetleg legyen adrenalinfüggő extrémsortoló? "Szia, Sándor vagyok, hobbim a veszélyes sportok, a legjobban a bungee-jumping-ot szeretem, de minden évben megyek ejtőernyőzni és nyáron rendszeresen vizisíelek, de leggyakrabban hegyet mászni szoktam" Ezek miért hangzanának jobban?

2018. febr. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!