Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vélemény? (Anime, Gamer,...

Mádár0218 kérdése:

Vélemény? (Anime, Gamer, Normális élet)

Figyelt kérdés

Alapvetően amúgy sokan vannak magyar emberek közül is akik Animét néznek, játszanak, na de ami fontos, hogy mellette rendes életük van.


Mégis a legnagyobb része a társadalomnak gyerekesnek, cikinek, stb tartja őket, de miért?


Vegyünk pl engem most.


Munka mellett (amit szeretek), ugye bár animéket nézek és játszom, közben építem fel az életem a jövőre tekintve.


És a lányok nagy része akikkel megismerkedem valahogy sose tolerálják egyiket se.


Azokat kérdezném most akik nem tolerálják, hogy még is miért? - ez is egy hobbi mint valakinek a sport vagy bármi más



2018. febr. 14. 18:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
#8 Félre értettél alapvetően nincs problémám a lányokkal, isten ment nekem ez hobbi nem így mutatom be magam csak hobbi ként jellemzem van más érdekes dolog ami bejöhet nekik :)
2018. febr. 15. 01:25
 12/14 A kérdező kommentje:

#10 Félig meddig egyet értek, de nem hiszem hogy pl arra célzott hogy sznob meg ilyenek hanem ha van érdekes oldala az embernek akkor azt hozza a beszélgetésb előnybe, ami másnak is érdekes lehet.


A nagy része azoknak amiket felsoroltál a mostani 16-30 éves sztereotípiák, amik iagazak is de alapvetően nem hiszem hogy erre célzott volna

2018. febr. 15. 01:29
 13/14 anonim ***** válasza:
71%

Miért nem ismerkedsz gamerekkel? Tudod, fórumon, PlayON rendezvényen, MondoConon? Az én barátom se szereti az animéket, mégis van közös témánk azon kívül is (monjuk ő pont gamer).

A magyar társadalom még mindig ott tart, hogy a képregény meg rajzfilm (nem csak a japán) kisgyerekeknek való, tehát ha te elmúltál 12, és még mindig ilyesmivel foglalkozol, akkor gyerekes vagy. Ugyanez igaz a videójátékokra is, ha meg sokat olvasol, akkor stréber vagy, mert miért nem jó neked a valóságshow meg a tehetségkutató, mint minden jó érzésű igaz magyar embernek? (Irónia, plz.)

Mint minden szubkultúra rajongói, animések is egy kicsit lusták ahhoz, hogy elhagyják a komfortzónájukat, és ez igaz fordítva is. Van nekem egy tökjó fej barátném, aki szerint az anime az ördögtől való. Mégis barátok vagyunk, mert megtaláltuk másban a közös pontot, és nem erőltetem, hogy nézzen animéket, ha egyszer nem akar. (Szerinte nem gyerekes, hanem erőszakos, de a Totrót mégis együtt néztük meg, mert szerinte az nem anime. wtf)

2018. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
74%

A párom gamel,szerepjátszik,animét néz. És hozzá megyek :) Én is sokáig játszottam,de aztán leszoktam,már csak szerepjátszom nagyritkán. Ha sörözni járna,prostizni vagy focimeccsre, az kevésbé tetszene. Egyébként dolgozik, van hobbija stb. Nem űrlény.

Gondolom,azért nem tolerálják,mert nem trendi, sőt, cikisnek is tarthatják. Ha valaki beléd szeret,majd tolerálni fogja. Sok ilyen lány van egyébként.

31/N

2018. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!