Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nehezen kötődök az emberekhez....

Nehezen kötődök az emberekhez. Ez így jó?

Figyelt kérdés
17 éves fiu vagyok és nagyon nehezen ismerkedek vagy engedek magamhoz közel embereket. A legtöbb "barátommal" csak azért beszélek mert valami hasznom van belőlük nem azért mert érdekelnek.. neten se bírok se csoportokba se sehol beszélgetni mert egyszerűen nem akarok. Mindenki barátságosnak és rendesnek tart pedig egyszerűen nem érdekelnek akik körülöttem vannak, sokszor hazudok hogy ezt az érzést elfedjem. Összesen a "baráti" körömből 2 ember van akit én is barátomnak tartok és nem hazudok nekik soha, és ha kell harcolok értük mert hozzájuk kötődök. Tanács hogy változtatom kéne e magamon?
2018. febr. 17. 10:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Az a két ember bőven elég.

Szerintem jó, ha nem nyílsz meg túlságosan az embereknek, én mindig megszívtam, mert visszaéltek vele.

Jól csinálod, ne változz.

2018. febr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!