Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért megy minden ennyire...

Miért megy minden ennyire nehezen a csajozás vagy akár az emberekhez hozzászólni?

Figyelt kérdés

nekem az a problémám, hogy rohadtul félek egyszerűen mindig azon jár az eszem, hogy mit gondolnak az emberek rólam és ez nagyon leblokkol és így nincs semmiféle emberi kapcsolatom és ha sokáig egyedül vagyok úgy érzem megőrülök :( mit csináljak? mi a megoldás? ha lenne vki akit szerethetek úgy érzem minden megoldódna... de hát mint mondtam, félek...


gondolkodtam már megoldásokon és talán úgy könnyebb lenne ha nem lenne semminek tétje (nem mint ha egyébként lenne de az agyam mégis azt hiszi) ezt úgy tudnám szerintem elérni ha lenne egy hátterem, aki megmondaná mit csináljak és tulajdonképpen így úgy érzem bármit megtudnék vagy mernék csinálni (mittom én odamenni pl egy ismeretlen nőszemélyhez és 30 deka parizelt kérni tőle ismerkedés céljából persze) mert ők ott vannak és nem úgy gondolom, hogy ők megvédenek vagy megvigasztalnak csak maga a biztonság érzet...



2012. júl. 6. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
"üdv a klubban"
2012. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
attól nem fog megoldódni a problémád, hogy egy másik emberre támaszkodsz. soha. meg kell találni a probléma gyökerét, aztán kezelni. vannak csoportok szorongóknak, meg önismereti csoportok is, menj el valamelyikbe szerintem.
2012. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

szerintem más is támaszkodik más emberekre... de igazából ez nem "támaszkodás" lenne szerintem én nem kérnék semmit csak h legyen tudod mint egy barát... talán azt akartam írni... szerintem nagyon kevesen bírnák ilyen támaszték nélkül... és hol lehet ilyen csoportokat találni? szívesen elmennék már csak azért is mert jó lenne begyakorolni egy két szituációt meg megnyugtatna a tudat hogy nem élesbe megy... de vissza az elejére ehhez a támaszhoz amit írtál tulajdonképpen csak azért kell a másodikból kiindulva h elhitesse velem ez nem élesbe megy nem lesz ettől semmi bajom és ha megcsináltam amit kellett visszamehetek hozzá h kész ha vesztettem ha nyertem kész és nem történt semmi... tulajdonképpen ez a külső segítő nem csinál meg nekem semmit csak van tudom zavaros ez de ha erre gondolok és ha lenne akkor vhogy nyugodtabb lennék


ja és ha tudsz ilyen helyeket kérlek írd le h hol vannak ha borsodban tudsz annak kifejezetten örülnék

2012. júl. 6. 20:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Erre az a megoldás, hogy leépíted az egód. Ha nincs egód, nem tudnak mit megsérteni mások a véleményükkel.


Próbálkozz, hozd magad kényelmetlen helyzetekbe. Csinálj olyan dolgokat, ami miatt az idegen embereknek furcsálló véleményt alkotnak rólad. Ezzel az egész buta félelemmel csak úgy tudsz megküzdeni, ha bebizonyítod magadnak, hogy mások véleménye nem befolyásolja azt, aki vagy. Égesd le magad szándékosan és tapasztald meg, hogy semmi nem változik azzal, hogy pár idegen az utcán hülyének nézett fél percre. Egy óra múlva már emlékezni sem fognak rád. (ha meg mégis, hát akkor mi van?...)

2012. júl. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
én ezt bármikor megcsinálom ha van vki mögöttem... nem kell h ott legyen h velem csinálja csak tudjak rá számítani de ezt fentebb le is írtam... bár nem hiszem h ettől meggyógyulnék csak amolyan szórakozásnak jó lenne :D
2012. júl. 6. 23:28
 6/6 csakegylány^^78 válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom , amit körül írtál

én elöször is elhatároztam magamat hogy bevetem magam a mély vízbe... /pl , teszik valaki de nem tudod mit milyen sorrendbe "kell mondani , tenni ?!/

NE AGYALJ , Nincsenek végkimenetelek , csak a jelen van !

oda lépsz . -Szia ! ( és mondod ami először eszedbe jut )

a spontán embereket szeretik , mert kiszámíthatatlanok .. :D

2012. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!