Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A költők művészeti csoportjai...

A költők művészeti csoportjai igazából mit csináltak együtt?

Figyelt kérdés
Pl. most olvastam spanyol irodalomról, Lorca és pár másik költő megalapította a 27-esek klubját (az évszámra utalva). Sok más ilyen is van. De ezekben mi történt? Mit csináltak ezek a költők együtt? Csak összejártak beszélgetni, vagy mi?
2018. febr. 20. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Összejártak, italoztak, beszélgettek, felolvasták a műveiket, ha volt köztük zenész is, akkor zenéltek. Nekem anno valahogy így mesélte az irodalom tanárom, hogy mennyire igaz, azt nem tudom.
2018. febr. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első leírta. A szesz és sokszor az enyhébb drogok is jelentős szerepet játszanak.
2018. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Intellektuális körökben az emberek szeretnek a saját maguk szintjén beszélgetni, és ezt a legjobban az ilyen körökben tehették meg. Irodalomról, politikáról, közéletről volt szó, baráti hangulatban, ami nyilván némi borral is együtt járhat. (A saját baráti köröddel vizet iszol vagy mi? Kérdezném az utolsó hozzászólót...)
2018. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fuuhh ,ne tudd meg mik folyhattak ott:D
2018. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is az érdekel, hogy drogoztak-e, ilyeneket én is tudok, hogy X meg Y milyen életet élt. Hanem én korábban úgy képzeltem, hogy itt a művészettel kapcsolatban történt valami. Nem csak megbeszélték Mari nénit.
2018. febr. 23. 07:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak buliztak, meg ittak.. Nem kell nagy dolhokra gondolni..
2018. febr. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát értem, köszönöm szépen.
2018. febr. 25. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!