Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon nagy baj ha csendes...

Nagyon nagy baj ha csendes vagyok az iskolában? 16L

Figyelt kérdés

Most éppen sorozatot nézek és egyszer csak nagyon feszület lettem. Lehet hogy csak azért mert holnap 2 tz lesz és félek tőle meg kedden is lesz 2tz és az egyiktől nagyon félek őszintén.

Meg az iskolában eléggé csendes vagyok mert csak bemegyek és úgy csak vagyok.. Ha valaki felkeres persze akkor beszélgetünk stb de nem nagyon szokott senki csak ritkán 1-2 szóra én meg nem nagyon nyítok hogy odamenjek barkihez is és azt se tudom hogy mit mondjak..

Meg itthon semmi sincs meg van egy legjobb barátnőm még általánosból ő is tarsaságban kissé csendes de mások előtt nem.

Meg azért rendesen tanulok meg minden és semmi baj sincs meg vannak ismerőseim és ismerkedek de inkább fiúkkal lányok közül csak a barátnőmmel.

Meg rajta kívűl vannak jó barátaim is de nem nagyon találkozunk.

Suliból mindig haza valamikor edzés és ennyi:D

És suliban mostanság többször is van ilyen csoportos játék vagy munka és mindenkinek kell keresni egy párt és én ilyenkor olyan hülyének érzem magam főleg ha ez csoport bontásos órán van 11 vagyunk ott és tanár mondja hogy menjek vkihez én meg megyek de az akihez megyek nem találja ezt gáznak? vagy olyankor kissé félek stb.. Általánosban is ilyen voltam de akkor volt 2 legjobb barátnőm és sok lány ismerős ott

Ebbe a suliba csak az osztály..

Meg sokat adok magamra meg optimista vagyok és amit szeretnék az meg is van úgymond és igen akkor miért vagyok ilyen..

Nemtudom.. nem akarok néha úgy vagyok vele hogy jól elvagyok suliban a telefonommal messengeren beszélgetni másokkal, de néha jó lenne valaki 1 személy/barát

Meg mindenki csoportban van, mindenkinek megvan a baráti köre én valahol elvesztem ..

Tudom ez az egész kaotikus és ilyen kis izének gondol mindenki de nem vagyok az főleg baráti körben akkor meg a hülyeség:D

Meg egyik lány osztálytársam is mondta kb 6 an vártunk egyik terem előtt és mondta egyik ismerősének hogy vannak fura osztálytársaink pl én és rám néz én meg uuu és nevetek meg mindenki hogy miért nem beszélek de kivel? és miről?

Bocsánat ha ez nagyon hosszú talán értelmetlenre sikeredett csak nem tudom miért van ez és hogy mi legyen? az meg nem sokat segít hogy menjek oda xyhoz és tovább?:D:/

Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert feszült voltam a csoportos cuccok miatt meg minden

Köszönöm előre is:)



2018. febr. 25. 17:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2018. febr. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is ilyen vagyok. Csak néha beszélgetek. Általános suliban meg végképp csendes voltam.


L/19

2018. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
legalább szép vagy?? ha igen akkor irhatsz.
2018. febr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Annyiszor használod ezt a szót, hogy szerintem te vagy MEG Griffin, a Family Guyból... :)
2018. febr. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen? Na akkor nem nagyon vagyok egyedül

Szerintem jól nézek ki meg mondtak is meg nem vagyok csúnya de ez most lényegtelen

És nem szoktam nézni a family guyt:D

De tudom valakit nem zavar de akit igen az miért? Ilyenkor mivan?:D:/

2018. febr. 25. 18:54
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Hát sztem osztály válogatja. Voltam olyan osztályba ahol mindekit utáltam,nagy részét, meg senkivel sem találtam közös hangot. Aztán volt olyan ahol hasonlóak voltak az emberkék ott sok mindekivel eltudtam dumálni:) De így eltalánosságban mindenkivel eltudok már.

Sztem valamit mindenképpen próbálj meg..kezdeményezni vagy nem tudom. Különben elég nehéz lesz kibírni maradék középsulit. Biztos van még 1-2 magányos,csendes osztálytárs,próbálj nyitni feléjük.:)

2018. febr. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem tanulj meg fogalmazni.
2018. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Neked olyan a személyiséged, és véded magad a külső ártalmas hatásoktól, mert érzékeny vagy. Jobb, mintha inkább olyanokkal beszélgetnél, akikkel nem értenétek meg egymást, és a végén anyázásba fajulna, ahol mindenki sérül.
2018. febr. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is világéletemben csendes voltam, annyira, hogyha valaki beszélgetést kezdeményezett velem általában alig mertem rá válaszolni valamit, vagy csak nem jöttek a gondolatok. De szerintem alapvetően nincs ezzel gond, mindenkit úgy kell elfogadni amilyen.
2018. febr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!