Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim, az egész...

Nincsenek barátaim, az egész életemet egyedül élem, nincs lehetőség szórakozásra, nincs lehetőség semmire, segítség?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, fiú, egy faluban lakok, fél órára egy nagy várostól, nincsenek barátaim, akik voltak azok is átvertek, nem tudok kikkel barátkozni, nem tudok hova menni szórakozni mert nincs kivel és nincs hova..ha beutazok a városba is, nincs senki akivel elmehetnék valahova. Ha bulizni szeretnék akkor is be kell utaznom, viszont a buszjárat miatt ez is nagyon nehézkes. 18 éves vagyok és még nem voltam bulizni, az összes szilvesztert itthon töltöttem mert nem tudok hova menni, az egész életem arról szól hogy tanulok, számítógépezek ami mellesleg egy forintot nem ér, ja és alszok. Mindennap ugyanaz a sablonos, unalmas semmi..amit már nagyon unok, és amin nem tudok változtatni akárhogy is próbálom. Szüleim régebb óta mondogatják hogy ideje lenne kimozdulnom, mennem kéne valahova..és mikor mondom hogy "anya mehetek?" mindig azt kapom válaszul: "fiam, minek?" "rossz az idő, hagyd, maradj itthon" "már megint adjak pénzt?" közben sose kérek pénzt. A számítógépemet, a cipőmet, az összes ruhámat saját pénzből fizettem ki. Sose kértem pénzt. Nem is tudom mit kezdhetnék magammal, lehet sokan vannak akiknek az életük annyiból áll mint nekem, tehát csak otthon ülnek és ugyanaz megy mindennap, de lehet hogy ők ezt akarják..azt is tudom hogy sok ember van rosszabb helyzetben..de most rólam van szó, nem róluk, elhiszem hogy "keletre" rosszabb a helyzet, sőt..de ez én vagyok, és nem tudom mit kezdjek. Kiskoromban nagyon sokáig csúfoltak alaptalanul és ez a fájdalom is bennem van, önbizalomhiányos vagyok, akinek túl nagy az önkritikája és nem tud boldog lenni. Mindössze 18 éves vagyok de olyan az életem mint aki már belefáradt mindenbe. Pedig még az égvilágon semmit se csináltam, mert nem tudok. :) Rossz nézni hogy nagyon sok nálam fiatalabb és velem egy idős fiú / lány minden hétvégén megy bulizni, megy moziba, szórakozik, míg én itthon ülök, és gépezek..mert nincs akivel elmehetnék bárhova, nem az én hibámból adódóan, mert én próbálkozok barátkozni és szeretnék is, de egyszerűen nem tudok, mert akikkel lehetne ők kis koromban végigszenvedtették velem a gyerekkorom. Nem tudom mit tehetnék, kicsit hosszú lett tudom..vélemények? Tanácsok? Mindent szívesen elolvasok.
2015. ápr. 5. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
merre laksz?
2015. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez miért fontos?
2015. ápr. 5. 14:45
 3/11 anonim ***** válasza:
ha egy megyét kiírnál, talán valaki más is a környéken ilyen helyzetben van és szívesen lógna veled...
2015. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hajdú-Bihar megyei vagyok.
2015. ápr. 5. 15:05
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha közelebb laknál…… :/ :)
2015. ápr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
számítógépen nem csak játszani lehet...
2015. ápr. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Látom, leszűrted a lényeget. :)
2015. ápr. 5. 16:15
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
En is hb megyei vagyok igy voltam 18 evsen. Ossze kell szedni magad, tovább tanulni mindenáron Debrecenben és rogton megváltozik az életed, soha tobbet ne Menj vissza falura. Akinek van egy kis igénye az eletben szellemileg, az hamar kinovi a falut és elhúz.
2015. ápr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is tovább akarok tanulni, gazdaság vagy pénzügy téren. Bármi is lesz, megyek el innen. :) Valahogy ki kell bírni a középsulis utolsó egy évet.
2015. ápr. 5. 16:37
 10/11 anonim válasza:
60%
Szia! Úgy látom, hogy egy cipőben járunk. Azzal a különbséggel, hogy én lány vagyok. Ha esetleg van kedved beszélgetni, akkor írj nyugodtan. :)
2015. ápr. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!