Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés
14 éves koromig nem volt probléma, volt legjobb barátom akivel összevesztem és nem csak ő hanem a többi barátom is eltávolodott. Iskolában sok ember felé nyitok de nincs közös érdeklődési kör, mindenkivel jóba vagyok de inkább közömbösek velem nem barátok. Járok edzeni ott is van pár ember akivel élőben nagyon jól elvagyok de, én hiába hívtam már őket engem nem hívnak sehova pedig nem vagyok visszataszító vagy nagyon zárkózott igaz idegenek előtt nehezen nyílok meg. Én hiába érdeklődök felőlük ők felém nem. Ha írok valakinek csak röviden válaszol..16F

2018. jan. 14. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Rá kell jönnöd mi az oka annak hogy nem alakulnak ki barátságok. Nem biztos hogy benned van a hiba, mert sokszor láttam olyan közösségeket akik közt ha megerőltetném magam akkor se találnák közös érdeklődési kört és persze ők egymással sem barátkoznak. Míg más közösségekben meg az első percben találkozok baráttal mert mindig akad valami közös téma.
2018. jan. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszel a barátom? :(
2018. jan. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Honexya válasza:

Szia:) én leszek a barátod szívesen:3

Amúgy a kérdésedre válaszolva, próbálj közeledni a sulidban emberekhez akik szimpatikusak,esetleg interneten ismerkedj, régi barátokkal akikkel már nem beszélsz velük,rájuk is írhatsz néha, hátha megtaláljátok újra a közös hangot:) mást nem tudok ajánlani.

2018. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jan. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!