Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elképesztően izgulos vagyok...

Elképesztően izgulos vagyok nem tudok ellene mit tenni?

Figyelt kérdés
Az van egész életemben nagyon izgultam bármiről is legyen szó ha boltba mentem és fizettem izgultam hogy mi lesz előre a fejemben eljátszottam a párbeszédeket miket tudnek mondani,de legyen az orvos vagy bármi. Most jött el az a pont hogy elkell hagynom ezt valahogy,mert csütörtökön állásinterjúm lesz és felek tőle nagyon. Mert amikor izgulok izzadok teljesen látszik higy lüktetnek az erek a nyakamban,szapora a legzesem. Amikor érettségizni is voltam szóbelin rendkívüli módon izgultam ott is ugyan ez. Amikor ma folhivtak telefonon a munkával kapcsolatban akkor is elcsuklott a hangom és szivdobogas jött rám. Van valami bevált módszer ez ellen gyógyszer vagy bármi ?
2018. febr. 26. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a nyugtató teakeveréket vagy a Sedatif Pc nevű homeopátiás gyógyszert. Én most kezdtem el szedni, nem tudom használ-e, de hasonló problémákkal küzdök. Egyébként valaki ilyen, valaki olyan, én sem tudzam elérni eddig változást, pedig pszichológushoz is jártam.
2018. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Naponta 30 perc kocogás minden stresszrakciós aktust nullára csökkent. A gyógyszereket felejtsd el!
2018. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,sajnos én még enni se tudok ha izgulok :( A gyógyszer nem segít.Próbáld elterelni a gondolataid,vegyél nagy levegőket.Nekem ezek szoktak segíteni.Biztasd magad,hogy menni fog!
2018. febr. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan ez, mint neked! Kiborulok ettől!! :( :( Szörnyű így élni :///
2018. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül is megvolt az interjú de nagyon izgultam. Feltették higy ez a minőségellenőr pozíció érdekel vagy a logisztika és idegességemben a logisztikat mondtam ezzel az a baj hogy én minosegellenor pozícióra jelentkeztem 🤣
2018. márc. 5. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!