Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért mindenki a legjobbb...

Miért mindenki a legjobbb barátnőmet szereti meg ő népszerű?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm egy viszonylag népszerű lány, egy nagy gimibe járunk de kB minden második embert ismer meg megolel én meg mellette egy krumplinak érzem magam.. Pedig nem is nagyszájú inkább csendesebb típus.. Szépnek elég szép.. Meg mindenkivel kedves. De akkor is hogy ismerhet ennyi embert meg mindenki szereti,sok fiúnak bejön, meg az ilyen 10-11.es népszerű fiúknak is.. (9.esek vagyunk) én meg az osztályon kívül csak azokat ismerem, akiket ő mutatott be nekem de velük is csak neha köszönünk egymásnak:/hogy legyek olyan mint ő? Komolyan mintha celeb életét élne mellettem

2018. márc. 1. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ilyen mindenhol van... nem mondom, indegesítő, amikor úgy azonosítanak be, hogy az XY-on osztályába jársz...

Próbálj te is ismerkedni :D

2018. márc. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igaz persze, de így rossz, hogy a legjobb barátnőm én meg mellette egy krunplii

😅😅

2018. márc. 1. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincs egyéniséged, így továbbra is csak egy krumpli maradsz.
2018. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
:(((
2018. márc. 1. 20:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó... azért nem kell elszomorodni, én lehet tudok rajtad segíteni. Hány éves is vagy?
2018. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15 vagyok én is meg ő is
2018. márc. 1. 21:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyon fiatal vagy hozzá, hogy segítsek.. Majd olyan 5év múlva írj rám..
2018. márc. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem krumpli vagy, egyszerűen más a személyiséged.

Én is így éreztem magam egy ismerősöm mellett, ő bejött egy csomó csajnak (fiúk vagyunk), sok barátja volt stb...


A suliban is sokszor érzem így magam, mindenki ismer mindenkit, engem még néha újnak néznek... (8 éve járok ebbe a gimibe)

Nyilván a beilleszkedést szúrtam el, mert a munkahelyemen valamennyire sikerült beilleszkedni, vannak haverok stb


Egyáltalán minek híresnek lenni?

Engem sokszor fáraszt is a sok ember.


Nem krumpli vagy, csak más.

Valószínűleg sosem lesz iszonyú sok barátod, de nem is ebben fog az életed kiteljesedni :)

17f

2018. márc. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy csak a barátnőd mellett vagy "krumpli". Mert ő erősebb egyéniség mint te vagy, ezért elnyom téged. De egyébként sem kell mindenkinek népszerűnek lenni, ne akarj olyan lenni mint ő. Maradjon meg a saját egyéniséged. Majd lesz egy fiú, aki pont ezt fogja szeretni benned. Hogy nem vagy olyan népszerű.
2018. márc. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!