Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek is gáz, hogy nem...

Szerintetek is gáz, hogy nem beszélek lányokkal? (Fiú vagyok)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nos, háát akkor nekem lenne egy olyan kérdésem felétek, hogy szerintetek is gáz az, hogy én Fúi léttemre nem beszélek lányokkal annyira sokat. Szóval értek én itt olyanokra, hogy Facebookon,instagrammon és egyébb helyeken én nem írok rá lányra csak ha kell valami. (házi..stb [nem félre érteni] ) Vagy gondolok olyanra hogy iskolában nem kezdek el egyes lányokkal konkrét témáról beszélgetni. (PL: Leülök mellé vagy hasonló) Ezt hozzáteszem, hogy szórakozó helyen ittas állapotban meg nagyon können megy (a csajozós része nem mindig de már jött össze.) Mielőtt valaki megkérdezni, nem-nem vagy ferdehjlamú. (igen, biztos) Szóval az érdekelne enge, hogy ti mit gondoltok erről?



#lány #nembeszélgetek
2018. márc. 1. 21:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Ami kimaradt 17/F.
2018. márc. 1. 21:47
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, mért lenne?


Én sem beszéltem lányokkal... bár nekem közrejátszott, hogy csak fiú osztálytársaim voltak középsuliba.

Egyébként, ha rám írnak, én tök egyszerűen képes vagyok velük órákat elbeszélgetni akármelyikkel (persze, ha nem az "aha...ok...k" típusúak "akarnak" "beszélgetni" mert azokkal nem lehet), tehát rám nem hatott az ki, hogy tinédzser koromban nem beszélgettem velük, szóval ne aggódj emiatt.

2018. márc. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!