Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet választani párt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet választani párt? Ha a lányok pénzre mennek és nekem nincsen olyan sok. Az exem is azt mondta h azt hitte sok pénzem van. Most is beszélgetek lányokkal és akivel úgy beszélek h sok pénzem van azzal jobb a beszélgetés.

Figyelt kérdés
Lassan 1 éve nincsen párkapcsolazom. 26 éves fiú vagyok. Én csak egy normális komoly kapcsolatot akarok, de minden lány pénzre megy. Egyet sem ismerek, hogy a személyiségem alapján döntene. Nem vagyok egy kigyúrt fiú, de látok olyan sokkal csúnyább mint én és egy gyönyörű lánnyal jár, mert a szülei teszik alá a pénzt.

2016. dec. 18. 04:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mi volt a szövegkörnyezet, amiben az exed ezt mondta?
2016. dec. 18. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
El nem tudom képzelni az ilyen szitut. Randi, beszélgetés, a harmadik kérdés mennyi pénzed van??
2016. dec. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Àltalános beszélgetés. Szakítás előtt ezen gondolkozott.
2016. dec. 18. 05:44
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Gyanítom te sem a személyiség alapján keresel lányt magadnak, akkor te miért is várod el?
2016. dec. 18. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg olyan Casanova vagy, hogy sikerült minden nővel megismerkedned, hogy így általánosítasz?


A pénz igen is fontos a megélhetés szempontjából (a férfiaknak is), de ha úgy érted, hogy minden nő csak a luxusra megy, akkor nem olyan nőkkel kellene szóba állnod, mert valószínűleg csak egy bizonyos kategóriában válogatsz.


Különben helyesen írd már ki a kérdést, mert nem mindegy, hogy a pénz a fontos (mert az mindenkinek az), vagy hogy a luxus a feneke alá legyen tolva. Ez Q...vára nem mindegy!

2016. dec. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Hagy az exed véleményét a francba. Ha más nem hozza fel a pénz témát, ne is foglalkozz vele. Ha meg felhozza és ez téged zavar, akkor sincs semmi gond, az a csaj bukta. Nem kell minden nőnek megfelelni. Én ezt tudom neked tanácsolni.


28F

2016. dec. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Minden nőt csak a külső meg a pénz érdekel, a személyiség nem.
2016. dec. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A pénzéhes csajokat felejtsd el, mert odajutsz, hogy megszülnek 1 gyermeket, de dolgozni sose fognak visszamenni. Amíg egyedül vagy próbáld jól érezni magad, s majd kell kerüljön egy lány, aki nem egy "luxuskur.a".

18/L

2016. dec. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amit írtatok.
2016. dec. 20. 15:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem luxusra gondolok hanem csak alap ruházat. Pl nice cipő. H&M ruhák stb.
2017. jan. 4. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!