Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Aki egyáltalán nem próbált ki...

Aki egyáltalán nem próbált ki még drogot, az valószínűleg Szilveszterkor is elutasítaná a kokaint, füves cigit?

Figyelt kérdés
A társadalmilag elfogadott standard hangulatfokozásba max az ital fér bele az embernél, a felnőttek nagyon kevés hányada egészíti ki az alkoholt mással. Míg egy huszonéves beosztja magának mit hogy szeretne.
2017. dec. 31. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2017. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt hiszed hogy ritka jelenség a kábítószer, nagyon naív vagy. csak azt nem rakják ki facebookra. Nem cigizek se drogozok és nem is iszok de már én is csomó kábszert kipróbáltam, csak mert érdekelt, hogy milyen érzés. EPedig nem nézné ki belőlem senki. Csendes, átlagos gyerek vagyok. Ha valaki nem akar drogozni az szilveszterkor se fog, mert van annyira értelmes, hogy tudjon nemet mondani a haverok rábeszélésére is!
2018. jan. 1. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én igen, de nem tartom kizártnak, hogy van olyan, aki ilyenkor próbálja ki.
2018. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A füves cigit lehet, hogy nem, de nulláról nem szokás rögtön kokainra ugrani.
2018. jan. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Van nálam egy határ, amit a büdös életbe nem szeretnék átlépni. A drog ezen határ túloldalán helyezkedik el. Tök mindegy, hogy szilveszter van, húsvét, búcsú másnap, vagy hamvazószerda.
2018. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem kokóznék, így is folyamatosan folyik az orrom.
2018. jan. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Megis mi a francnak kellene szilveszterkor elfogadobbnak lenni a drogokat illetoen? Ugyanolyan nap mint a tobbi.
2018. jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy milyen nap vagy alkalom van. Soha nem próbálnám ki, hozzá sem érnék.
2018. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
Én még semmilyen füvet meg ilyesmit nem próbáltam ki, de ha valaki megkínálna pl. Szilveszterkor egy füves cigivel, nem utasítanám el. Igazából nem csak Szilveszterkor, hanem bármikor kipróbálnám, kíváncsi vagyok, milyen érzés, csak nincsenek ilyen "kapcsolataim", vagy olyan barátaim, akik fogyasztanak ilyesmiket és adnának belőle XD 19/L
2018. jan. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Drogozz!
2018. jan. 2. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!