Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy egyszerre...

Miért van az hogy egyszerre vagyok jelentéktelen és népszerű?

Figyelt kérdés

Jelentéktelen vagyok ott ahol nem szeretnék. Olyanok is hanyagolnak akikkel régen nagyon el tudtam beszélgetni. Más mindig jobban előtérben van mint én, pedig némelyik Ennyire se érdemelné meg. Csak azokat kedvelik akik a vegletekhez tartoznak. Népszerű meg ugy vagyok ahogy nem akarok. A hátam mögött olyan emberek is lejaratnak akikrol a nevükön kivul semmit nem tudok. Főleg hogy ki tudtam törni abból amiből ők nem (ketszinuseg, irigység, onbizalomhiany). Az utóbbi időkben nagyon sokat változtam a sajat magam szerinti értékekben. Amit szeretek azert teszek es nem mutogatok arra akinek van, már nem ítélek meg valakit olyan dolog miatt amirol nem tehet, nem ketszinuskodok mert tekintem magam annyiba hogy ne adjam oda az időmet egy olyannak akit utálok, megszerettem a külsőmet és meg vagyok vele elégedve. Amig nem voltam ilyen is sokan utáltak de nehany emberrel szorosabb volt a kapcsolatom. Meghallgattam, megnyugtattam amikor egy tragédia tortent vele de most csak szol 2 kedves szot. En vagyok az utolso akit észrevesz. Nem akarok mindenkivel joba lenni de azert jol esne ha visszakapnek abbol az erdeklodesbol amit adok olyan emberektol akikkel régen jobban voltunk. Sokszor ugyerzem hogy ez felőröl, főleg hogy a parkapcsolatomban is jelen volt ez.

18L


2018. márc. 7. 18:25
 1/1 anonim ***** válasza:

A valtozas miatt van...

En regen lesz∆rtam hogy nezek ki otthon jatszottam es jatekokra koltottem a penzem. Nem voltam nepszeru,de a barataimmal nagyon joban voltam ,sokat logtunk erre-arra.

Valtoztam,most jol nezek ki (szerintem) ,divatosan oltozok,adok magamra es a penzem inkabb ruhakra es ertelmes dolgokra koltom. Tobb lany vesz korul,sokkal nepszerubb vagyok ,de a regi baraimmal kevesebbet beszelek ,kevesebbet talalkozok.

2018. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!