Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet fenn tartani egy...

Hogyan lehet fenn tartani egy beszélgetést? Van egy fiú akinek. SOS

Figyelt kérdés
Van egy fiu akinek bejövök meg nekem is bejön, és minden nap írogatunk de már csak hangulatjeleket küldözgetünk egymásnak, vagy csak azt a kérdést tesszük fel egymásnak, hogy hogy vagy, mit csinálsz? nincsen témánk és szeretném ha még fenn tudnánk tartani a kapcsolatot. Témákat tudtok írni légyszi? Előre is köszi :) 14 Lány

2017. jún. 25. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Ha már most sincs téma, később se lesz.
2017. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Legyen az a téma, hogy nincs téma.


Komolyan.

2017. jún. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Rossz a kommunikációs képességetek, így nem lesz normális kapcsolatotok, kölcsönösen fejlesszétek, ez egy nagyon jó téma lehetne.
2017. jún. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Beszélgessetek az időjárásról.
2017. jún. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor találkozni kéne szerintem, és máris lennének témáitok; pl "képzeld el, idefelé jövet azon tűnődtem", vagy odanézz milyen szép plüssmackója van; vagy ilyesmik. :) Meg úgy néhány dolog reflexből adja magát, pl nemtom, én néha reflexből megjegyzem, hogy milyen cuki egy kutya. Vagy esetleg megdicsért
2017. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*megdicsérhetitek egymás ruháját; mesélhetnétek saját magatokról, családról; buszokról, parkokról, könyvekről, jövőbeli tervek mind munka/család/emeletes/kertes, háziállattartás van-e/lesz-e
2017. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Felületes dolgokról persze lehet társalogni, de ha a beszélgetés nem adja magát, akkor az nem fog továbbfejlődni.
2017. jún. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bocsi, hogy csak így ideírok, de ugyanez a problémám, és érdekelnének a későbbi válaszok is.
2017. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, és 8. válaszoló. Mit szólnátok ehhez?:

Megfigyeltem, hogy te is ugyanúgy kifogysz a témákból, mint én. Látod, már is van bennünk egy közös! Szerinted mi az, ami még hasonlít bennünk? Derítsük ki! Milyen zenéket szeretsz? Mi a kedvenc kajád? Inkább a kutyákat, vagy a macskákat szereted?

Stb, stb, stb...

2017. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Csillagászat,filmek,állatok,szex,zene?

Mondjuk lehet 14 évesen nekem sem volt, de most imádnak a nők, mert nem csak a minden mindegy férfi vagyok, hanem tudok beszélgetni hosszasan...40F

2017. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!