Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Holnap lesz a falunkban egy rendezvény, koncert is, ahol tudom, hogy a korosztályomból sokan ott lesznek. Mivel elég kevés barátom van, eldöntöttem, hogy valahogy megpróbálok ismerkedni. Viszont nem tudom, hogy hogyan tudnék odamenni idegenekhez/látásból ismert emberekhez, hogy ne nézzenek hülyének. Gondoltam arra, hogy a zenekaros pólóban megyek (egyébként nem gyakran hordom), hátha valaki kiszúr, onnan pedig már egyszerű lenne beszélgetni. De lehet, hogy ez is egy értelmetlen ötlet, szerintetek?

16/L



2017. szept. 7. 16:57
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem rossz ötlet, de talán az is elég ha csak odamész és köszönsz (aztán elmondod ki vagy) és felvetessz egy témát onnan pedig megy a dolog :)

Hidd el az én osztályomban sok menő gyerek van és ők 8.-osokkal is így ismerkedtek :) (pedig akkor 7.-esek voltak)

2017. szept. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha meglátnék egy lányt a kedvenc zenekarom pólójában (amire kevés az esély, mert nem túl népszerűek a korosztályomban), én biztos odamennék hozzá. :D Szóval ez nem rossz ötlet, de próbálkozhatsz te is, menj oda szimpatikus emberekhez, és beszélgess velük a rendezvényről, a zenéről, ha nem láttad még őket a faluban, akkor arról, hogy honnan jöttek stb.
2017. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 köszi a választ :)

#2 Az én esetemben a Metallica-ról van szó, őket azért elég sokan szeretik :D

2017. szept. 7. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Őket tényleg többen.


Sok sikert! :)

2017. szept. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jártam sikerrel, senkit sem érdekeltem, pedig próbáltam barátságos lenni:(
2017. szept. 9. 00:15
 6/7 anonim ***** válasza:
ez szomorú, de mégis milyen szituációkba keveredtél ott?
2017. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igazán semmilyenbe, gyakorlatilag nem is találkoztam normális emberekkel, vagy ha igen, akkor meg láttam, hogy tök jól elvannak a saját társaságukban nélkülem is.
2017. szept. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!