Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan kezdeményezzek beszélge...

Hogyan kezdeményezzek beszélgetést?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Dióhéjban annyi hogy egy véletlen folytán megismerkedtem az interneten egy sráccal(,már találkoztunk előtte élőben de akkor nem "ragadtunk meg egymásban") nagyon normális szoktunk is beszélgetni de nagyon keveset,ezen szeretnék változtatni!Kérdés:Kezdeménnyezzek én beszélgetést?Vagy ha ő nem akar kezdeményezni haggyam a fenébe?Mégis hogyan törjem meg a jeget?(Mivel a srác nem az én városomba valósi hanem egy kicsit messzebb nem gondoltam arra hogy esetleg "ráhajtsak" nemtagadom helyesnek tartom viszont nem szeretném hogy az első kapcsolatom "távkapcsolat" legyen.)A válaszokat előrre is nagyon köszönöm :D

(14/L)


2017. szept. 18. 16:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Szólíts meg másokat,lehetőleg legyen közös témátok.
2017. szept. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!