Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Mit csinálnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy az exem depressziós. Most jöhetne a kérdés, hogy "nem mindegy az már nekem?". Mindig is kedveltem a fejét, még miután szakított is velem, csak azután kezdett megváltozni. Mivel a rengeteg külső zavaró tényező miatt kellett szakítanunk, nem zártam ki a barátság lehetőségét, mikor felajánlotta.

Egy héten 2-3x beszélünk és én gyakrabban keresem. Ha írok akkor mindig válaszol és sokszor érezteti/utal rá, hogy örül, hogy keresem. Minap elmondta egy elég mély beszélgetés után, hogy egyedül érzi magát és a barátai sorra eltávolodtak mellőle. + velem is keveset beszél.


Tudom, hogy a családjával se minden oké és kezdem félteni, mert nem akarom, hogy teljesen bezárkózzon. A gond csak az, hogy félek, hogy véletlenül megint beleszeretek.


Ti ilyen helyzetben mit csinálnátok? A saját érdekeiteket néznétek és ugyanolyan ritkán keresnétek, vagy inkább próbálnátok segíteni rajta és gyakrabban írnátok/hívnátok fel?

17/l



2017. máj. 7. 22:26
 1/3 anonim válasza:
szia. Szerintem ha valóban fontos neked segítened kéne neki. És ha esetleg beleszeretsz újra, lehet az neki is sokat segítene ha közelebb kerülnétek egymáshoz, de természetesen a kapcsolatotok barátságként is lehet olyan erős, hogy segíteni tudj neki. Éreztesd vele, hogy fontos neked, de úgy hogy ne értse félre. Csak legyél ott neki, számíthasson rád. Ez ár önmagában is nagy segítség lehet.
2017. máj. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyikünknek se lenne szerencsés ha megint beleszeretne a másikba. Nekem pláne, mert félek, hogy a részéről viszonzatlan lenne. Ha pedig nem lenne viszonzatlan akkor is csak azt érnénk el, hogy ketten szenvednénk kollektíven xd
2017. máj. 8. 10:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Nehogy beleszeress! Te jó ég! Hülyeséget mond első! Csak lehúz, tönkrevág, energiát szív el!


Aki ki akar jönni a hülye idióta kis depijéből, az tesz érte! Elmegy orvoshoz, felkeres egy szakrendelőt, tesz érte! De az ilyenek csak panaszkodni tudnak!!! Tenni egyik sem!

2017. máj. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!