Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire illik gratulációnál...

Mennyire illik gratulációnál megszorítani a másik fél kezét?

Figyelt kérdés

Ma az egyik tanárnőmmel fogtam kezet, őnála éreztem, hogy lazán nyújtja a kezét, ezért próbáltam én is lazán fogni, de előtte erősebben megszoríthattam. Nem nyomtam össze a kezét, nem roppantottam össze, de szerintem erősebben kezet fogtam vele mint kellett volna. Ha legközelebb találkozok vele kérjek bocsánatot vagy mivel nem jegyzet meg rá semmit hagyjam? Nem vagyok egy kéz összeroppantó, de nem lazázok. A férfi tanáromnak a kezét már a szokásos stílusomban fogtam meg.

Lány vagyok, azért is vagyok "kemény", mert kisebbként is ehhez hasonlóan lazán fogtam kezet és azt mondták, hogy "keményebb, sportemberes" legyen a kézfogásom. Hobbim kapcsán több emberrel kezet fogok, ott is ezzel a hasonló "erővel", de ők sem lazáznak, ezért szokhattam is meg.


2018. márc. 21. 20:29
 1/1 Hibiscus Francesco válasza:
Annyira szorítsad amennyire a másik, és mindig nézz a másik szemébe. Bocsánatot meg szerintem ne kérj, az ilyen dolgokra senki sem emlékszik, aki pedig emlékszik az sem érzi magát megsértve.
2018. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!